tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl Kawasaki ZX-7R, ktry nigdy nie opuci skrzyni. Teraz moesz go mie, ale tanio nie bdzie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl Kawasaki ZX-7R, ktry nigdy nie opuci skrzyni. Teraz moesz go mie, ale tanio nie bdzie

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.02.14, 08:07 Drukuj

Ostatnio coraz częściej pojawiają się aukcje, na których można kupić wyjątkowy motocykl, który nigdy nie opuścił skrzyni transportowej. Taki sprzęt to doskonała lokata kapitału, a propozycje od kupujących tylko to potwierdzają.

Kawasaki ZX-7R było produkowane w latach 1989 - 2003. Na tym motocyklu zawodnicy wywalczyli 12 tytułów mistrzowskich AMA Superbike, w 1993 roku Doug Toland wygrał Endurance FIM World Championship, a w 1997 roku Andreas Hofmann zwyciężył w wyścigu Macau Grand Prix. Wersja K powstała, żeby motocykl spełnił wymagania homologacji AMA Superbike.

NAS Analytics TAG

To oznacza, że maszyna ma silnik o mocy 120 koni mechanicznych, krótką sześciobiegową skrzynię, aluminiowy zbiornik paliwa, lekki stelaż pomocniczy z pojedynczym siedzeniem oraz w pełni regulowane zawieszenie. W wersji homologacyjnej maszyna jest o 4,5 kg lżejsza. Egzemplarz sprzedawany na aukcji nigdy nie został wyjęty ze skrzyni, a w komplecie jest nawet zegar ścienny Kawasaki Lockhart Racing.

Motocykl można licytować do 17 lutego w serwisie Iconic Motorbike Auctions, a w momencie pisania tekstu kwota wynosi 40 100 dolarów - czyli ponad 161 tys. zł.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr