tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Runda pucharu Alpe Adria na Torze Poznań odwołana
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Runda pucharu Alpe Adria na Torze Poznań odwołana

Autor: Konrad Bartnik 2020.04.15, 16:02 Drukuj

Niestety, w tym roku prawdopodobnie nie będziemy mogli oglądać zmagań pucharu Alpe Adria na poznańskim torze. Organizatorzy cyklu poinformowali właśnie o odwołaniu imprezy w planowanym terminie. Pozostaje jeszcze cień szansy na przeniesienie jej na dalszą część sezonu.

Początek roku 2020 jest prawdziwym kombajnem koszącym imprezy sportowe. Organizatorzy europejskiego pucharu Alpe Adria zmuszeni byli odwołać pierwszą rundę, która miała się odbyć pod koniec kwietnia na torze Slovakiaring, a dziś przysłali informację o rezygnacji z kolejnej, zaplanowanej na 22-24 maja w Poznaniu. 

NAS Analytics TAG

W tej sytuacji puchar ruszy - jeśli ruszy - w dniach 26-28 czerwca na węgierskim torze Pannonia Ring. Organizatorzy Alpe Adria poinformowali jednocześnie, że trwają prace nad znalezieniem nowej daty dla przynajmniej jednej z odwołanych rund. Możliwe więc, że wyścigi w Poznaniu odbędą się w dalszej części sezonu. Dowiemy się o tym najwcześniej pod koniec maja. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na górę