tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Znamy peen kalendarz wycigw Alpe Adria. Wybrano tor na ostatni rund we Woszech
NAS Analytics TAG
KTM-790-DUKE-MY20-950x200 PL
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Znamy peen kalendarz wycigw Alpe Adria. Wybrano tor na ostatni rund we Woszech

Autor: Konrad Bartnik 2020.02.20, 12:21 Drukuj

Organizatorzy europejskiego pucharu Alpe Adria ogłosili datę i miejsce ostatniej rundy sezonu 2020. Odbędzie się ona w dniach 16-18 października, na włoskim torze Cremona. Ten wymagający, choć mało znany obiekt gościł do tej pory głównie imprezy lokalne.

Niestety, ci którzy liczyli na finałową rundę pucharu Alpe Adria na jednym ze słynnych włoskich torów, mogą być nieco zawiedzeni. Organizatorzy wybrali obiekt w miejscowości San Martino del Lago niedaleko Cremony w północnej części kraju. 

NAS Analytics TAG

Nie ma on wielkiej renomy, natomiast po przystosowaniu do wymogów imprez międzynarodowych powinien zapewnić odpowiednią dawkę emocji zawodnikom i kibicom. Nitka ma 3450 metrów długości, a najdłuższa prosta prawie kilometr. Tor jest wymagający technicznie. Kierowcy jeżdżą po nim w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

Pełen kalendarz rund pucharu Alpe Adria w sezonie 2020 wygląda więc następująco:

Runda 1: 24-26 kwietnia - Slovakiaring (Słowacja)

Runda 2: 22-24 maja - Tor Poznań (Polska)

Runda 3: 26-28 czerwca - Pannonia Ring (Węgry)

Runda 4: 28-30 sierpnia - Grobnik (Chorwacja)

Runda 5: 16-18 października - Cremona Circuit (Włochy)

W sezonie 2020 zawodnicy pucharu Alpe Adria będą rywalizować w sześciu klasach: Superbike, Superstock 1000, Superstock 600, Supersport 300, powracającej po latach Moto3 oraz w przeznaczonej dla amatorów Alpe Adria Cup. W wyścigach zobaczymy oczywiście polskie ekipy oraz zawodników, m.in. Wójcik Racing Team oraz Pawła Szkopka. Jeśli chcielibyście wziąć udział w tych zawodach, informacje o wymogach oraz formularze rejestracyjne znajdziecie na stronie www.europeanrace.com

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr