tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy terminarz rund Alpe Adria oraz Wycigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Nowy terminarz rund Alpe Adria oraz Wycigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski

Autor: Konrad Bartnik 2020.06.04, 17:34 Drukuj

Włoska SH Group, organizator cyklu wyścigów Alpe Adria, przedstawiła nowy kalendarz planowanych rund, które mają się odbyć po zakończeniu blokady spowodowanej pandemią Covid-19. Europejskie rozgrywki, przy których organizowane są także Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski (WMMP), zostały skrócone do zaledwie trzech imprez. 

Dwie pierwsze rundy cyklu Alpe Adria i WMMP, planowane na torach Slovakiaring i Poznań, padły niestety ofiarą wiadomej pandemii. Najbliższa, z dużym opóźnieniem rozpoczynająca sezon, ma się odbyć w dniach 24-26 lipca na węgierskim torze Pannonia Ring. Następnie 4-6 września chorwacki Grobnik i finał na torze Cremona we Włoszech 16-18 października.

NAS Analytics TAG

Sezon Alpe Adria będzie się składał z trzech rund i łącznie 6 wyścigów. Program każdego weekendu będzie wyglądał następująco: w piątek treningi, w sobotę kwalifikacje i pierwszy wyścig, w niedzielę rozgrzewka i drugi wyścig. Dwa wyścigi planowane są dla wszystkich klas - Moto3, Moto 3 standard, 300 SS, 600 stock, 1000 SSTK, Superbike, Cup Alpe Adria, European Cup 1000 Superstock, European Cup 300 SS.

Organizatorzy proszą wszystkich zawodników chętnych do wzięcia udziału w zawodach Alpe Adria o przysłanie zgłoszeń i wniesienie opłaty za udział do 15 czerwca. Jednocześnie zapewniają, że jeśli nie uzbiera się minimalna liczba chętnych, wpłacone kwoty zostaną zwrócone. 

Kalendarz Alpe Adria 2020:

24-26 lipca - Pannonia Ring (Węgry)

4-6 września - Autodrom Grobnik (Chorwacja)

16-18 października - Circuit of Cremona (Włochy)

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr