tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Runda MotoGP w Tajlandii zagrożona przez koronawirusa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Runda MotoGP w Tajlandii zagrożona przez koronawirusa

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.02.14, 07:42 Drukuj

Marcowa runda MotoGP w Tajlandii może zostać przełożona z powodu koronawirusa. Takie informacje potwierdziła Dorna, która w obliczu zagrożenia chce dbać o bezpieczeństwo zawodników, ekip i pracowników firmy.

Koronawirus zabił już ponad 1100 osób, a liczba zarażonych stale rośnie. FIA już poinformowała o odwołaniu rundy wyścigów Formuły 1 w Chinach, a teraz Dorna oświadczyła, że Grand Prix Tajlandii stoi pod znakiem zapytania. Tajska runda miałaby się odbyć w dniach od 19 do 22 marca.

NAS Analytics TAG

Carmelo Ezpeleta potwierdził, że wystosowano zapytanie do władz Tajlandii o to, czy kraj jest bezpieczny dla podróżujących. Jednocześnie zapewnił, że sezon rozpocznie się zgodnie z planem - czyli z początkiem marca w Katarze.

Przed testami w Malezji również pojawiały się pytania o koronawirusa, ponieważ w kraju odnotowano ponad 19 przypadków choroby. Ostatecznie testy odbyły się, a zawodnicy i członkowie ekip musieli przestrzegać szeregu zaleceń dotyczących głównie higieny osobistej. Jak podaje The Diplomat, do dnia 13 lutego, w Tajlandii wykryto 33 potwierdzone przypadki wystąpienia koronawirusa.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę