tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Romaniacs 2015 - Jonny Walker prowadzi Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Romaniacs 2015 - Jonny Walker prowadzi

Autor: Beavis 2015.07.17, 13:26 Drukuj

Wczoraj zakończył się drugi dzień rywalizacji podczas tegorocznej edycji Red Bull Romaniacs. Po błędach Jarvisa i Lettenbichlera, Jonny Walker wskakuje na prowadzenie.

Obydwaj Graham Jarvis i Andrea Lettenbichler, dominujący podczas środowego ścigania, na rozwidleniu dróg pomylili trasę. Jarvis w porę zdał sobie z tego sprawę i zawrócił by znaleźć odpowiedni punkt kontrolny. Dla Lettiego było już za późno i na metę dojechał z brakującym checkpointem (co wiąże się z karą czasową).

NAS Analytics TAG

Po tym jak zdałem sobie sprawę, że przegapiłem punkt pomiaru czasu, postanowiłem kontynuować wyścig i jechać swoim tempem. W zależności od tego jak dużą karę otrzymam, będziemy decydować co dalej robić z wyścigiem - komentował na mecie drugiego dnia zawodnik KTM-a, Andreas Lettenbichler.

Pecha miał także Nowozelandczyk Chris Birch, który uległ wypadkowi przy dużej prędkości zaraz po starcie do etapu. Z uszkodzonym motocyklem i zawrotami głowy, Birch wycofał się z rajdu. Widziano go później jak pomaga zawodnikom klasy Silver i ostatecznie, nic poważnego mu się nie stało. Nie lepiej Romaniacs mija Alfredo Gomezowi (drugi zawodnik prologu), który zgubił wczoraj GPS. Sporo czasu zajęło mu znalezienie go w błotnej przeprawie. Dodatkowo sprawy komplikował zepsuty camelbak.

Z sytuacji skorzystał Jonny Walker, który nie tylko nadrobił stratę do prowadzącego po pierwszym dniu w rajdzie Jarvisa, ale także wyprzedził go w klasyfikacji generalnej. Walker posiadał 3 minuty przewagi przed startem do dzisiejszego etapu i na chwilę obecną prowadzi. Pozostaje czekać na oficjalne wyniki trzeciego dnia.

Foto: redbullromaniacs.com

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę