tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Graham Jarvis wygrywa pierwszy dzień Romaniacs 2015
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Graham Jarvis wygrywa pierwszy dzień Romaniacs 2015

Autor: Beavis 2015.07.16, 10:05 Drukuj

Jarvis nieznacznie wyprzedził Andreasa Lettenbichlera i Jonny Walkera. Prowadzi w klasyfikacji po pierwszym dniu Red Bull Romaniacs 2015.

Jonny Walker chciał taktycznie rozegrać pierwszy dzień rywalizacji, wypuszczając na trasę Jarvisa jako pierwszego. Mógł skorzystać z takiej opcji dzięki wygranej we wtorkowym prologu. Założenie było słuszne: doświadczony Jarvis przecierałby szlak, a Jonny bezpiecznie śledzi jego kroki, nie ryzykując zgubienia się. Okazało się, że dla Jarvisa nie ma znaczenia z której pozycji startuje.

NAS Analytics TAG

Graham Jarvis praktycznie cały dzień spędził samemu, bez większych problemów dojeżdżając do mety. Tam powiedział, że przeszkadzała mu tylko wysoka trawa, ograniczająca widoczność, ale poza tym czuje się dobrze. Zawodnikom sprzyjała dzisiaj pogoda. Po wczorajszych opadach deszczu niespodziewanie się wypogodziło.

Andreas Lettenbichler uplasował się za plecami Jarvisa, cały dzień utrzymując bardzo dobre tempo. Praktycznie do punktu serwisowego to Letti prowadził, ostatecznie jednak musiał uznać przewagę Króla Karpat i na mecie stracił ok. 4 minut do Brytyjczyka. Walker zaliczył sporo małych błędów i musiał zadowolić się trzecią lokatą (ze stratą nieco ponad 5. minut).

Przemek Kowalski startujący w klasie Bronze uplasował się na 78. lokacie. Dzisiaj kolejny dzień rywalizacji, pełne wyniki znajdziecie na stronie organizatora.

Foto: Future7Media / Husqvarna

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę