tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rejestracja na Red Bull Romaniacs 2021 rusza 1 grudnia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rejestracja na Red Bull Romaniacs 2021 rusza 1 grudnia

Autor: Dominika Jochymska 2020.11.30, 16:44 Drukuj

Rejestracja online na 18. edycję rajdu hard enduro Red Bull Romaniacs "Vertical Madness Reloaded" rozpocznie się 1 grudnia o godzinie 12:00.

Jeżeli więc celujesz, aby w przyszłym roku wystartować w Rumunii i zmierzyć się z trasą przygotowaną przez organizatorów, już jutro rezerwuj swój czas w samo południe. Rejestracja online na to kultowe wydarzenie nie będzie trwać wiecznie.

NAS Analytics TAG

- Aby uniknąć rozczarowania, zalecamy zawodnikom wypełnienie formularza rejestracyjnego online, a następnie dokonanie 50% lub 100% płatności kartą kredytową lub debetową tak szybko, jak to możliwe, ponieważ w klasach Bronze i Iron w 2021 będzie ograniczona liczba dostępnych miejsc - czytamy na stronie organizatora.

Wydarzenie w 2021 roku zaplanowano na 27-31 lipca. Po wielu komplikacjach i odwołanych wydarzeniach w 2020 roku, miejmy nadzieję, że przyszły sezon będzie łaskawszy i będziemy mogli śledzić zmagania zawodników podczas wszystkich rund WESS.

Rejestracja pod linkiem TUTAJ.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr