tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rajd Kazachstanu odwoany
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rajd Kazachstanu odwoany

Autor: Informacja prasowa 2020.07.08, 11:52 Drukuj

Z powodu trwającej pandemii COVID-19 w Kazachstanie i na całym świecie, Federacja Automotosport Republiki Kazachstanu i FIM z przykrością informują, że musiały podjąć trudną decyzję o odwołaniu Rajdu Kazachstanu w 2020 roku.

Po wcześniejszych zmianach w kalendarzu, Rajd miał odbyć się  14-20 września. Komitet Organizacyjny Rajdu miał wielkie nadzieje na szybką poprawę sytuacji globalnej, z rozluźnieniem nałożonej kwarantanny i innych ograniczeń związanych z pandemią.

NAS Analytics TAG

Jednak z ciężkim sercem i zgodnie z radami rządowymi, organizatorzy nie mieli innego wyjścia, jak odwołać wydarzenie, mając na względie priorytet, jakim jest zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników, oficjeli, wolontariuszy i fanów.

W związku z tym ostateczna klasyfikacja Mistrzostw Świata i Pucharu Świata w Rajdach Cross Country zostanie ustalona na podstawie zmienionego kalendarza:
09-14 października Rajd Maroka
20-26 listopada Abu Dhabi Desert Challenge

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr