tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tylko trzy rundy Mistrzostw wiata w Rajdach Cross Country w tym roku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tylko trzy rundy Mistrzostw wiata w Rajdach Cross Country w tym roku

Autor: Dominika Jochymska 2020.06.05, 19:25 Drukuj

Mistrzostwa Świata w rajdach Cross Country 2020 zostały zredukowane do zaledwie trzech rund, po tym jak z kalendarza spadł Rally dos Sertões.

Z powodu trwającej pandemii COVID-19 i związanych z tym ograniczeń w podróżach, Rally dos Sertões pierwotnie zaplanowany na 14-23 sierpnia musiał zostać przełożony na listopad. Tym samym równocześnie spadł z kalendarza Mistrzostw Świata w Rajdach Cross Country 2020. W tym roku planowane trzy rundy mają odbyć się w Kazachstanie, Maroku i Abu Zabi.

NAS Analytics TAG

Okrojony i skondensowany kalendarz na ten rok oraz ograniczony czas między Rajdem Maroka, a Abu Dhabi Desert Challenge, a także kwestie logistyczne spowodowały, że zarówno FIM, jak i lokalni organizatorzy zdecydowali, że będzie to w najlepszym interesie wszystkich stron, jeśli Rajd dos Sertões zostanie wycofany z Mistrzostw Świata w Rajdach Cross Country w 2020 roku.

Rajd dos Sertões powróci do kalendarza i odbędzie się w przyszłym roku. Dokładne daty zostaną potwierdzone w późniejszym terminie.

Nowy kalendarz 2020

14-20 września - Rally Kazakhstan
9-14 października - Rallye du Maroc
20-26 listopada - Abu Dhabi Desert Challenge

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr