tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rafał Pasierbek w Stanach - zwycięski przejazd w XDL Indy FMF Cup Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rafał Pasierbek w Stanach - zwycięski przejazd w XDL Indy FMF Cup

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.09.13, 14:28 1 Drukuj

Na pewno wiecie, że w Polsce mieszka pewien stunter, który gdzie w tym roku nie pojedzie, to wraca z tabliczką numer 1. Taki przebieg zdarzeń miał miejsce w Europie. Wyjazd do USA był z kolei wielką zagadką. Stunter13 nie mógł zabrać ze sobą motocykla, co mocno utrudniało sprawę. Wziął więc sporą liczbę różnych części, aby dostosować pod siebie pożyczony sprzęt. Amerykańskie Stunt Wars pokazały, że taka konfiguracja zwycięsko sprawdza się w praktyce, ale to start w XDL był głównym celem. Mimo różnic, rozpoczynając od innej pracy silnika, a na odmiennym systemie punktacji kończąc, Rafał dopiął swego i zwyciężył w zawodach XDL! Na stronach Ścigacz.pl możecie znaleźć relację z całej imprezy, na bieżąco pisaliśmy też o wynikach Stuntera13 po kwalifikacjach i pierwszej oraz drugiej rundzie. Teraz przypomnijmy sobie jak to wyglądało – Rafał przysłał nam nagranie z jego ostatniego, drugiego przejazdu, po którym zdobył zwycięstwo w finałowej rudzie XDL Indianapolis FMF Cup 2011:

Pasierbek Rafal drift Stany
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę