tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rafał Pasierbek znowu wygrywa - Stunt Wars w USA Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rafał Pasierbek znowu wygrywa - Stunt Wars w USA

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.08.22, 11:43 8 Drukuj

Stunter13 zrobił to po raz kolejny, tym razem w Stanach Zjednoczonych 

Tak jak wspominaliśmy ponad tydzień temu, Stunter13 poleciał do USA. Głównym celem jego wizyty w Stanach jest finał zawodów XDL Sportbike Freestyle Championship, w których wystartuje już za tydzień. W miniony weekend natomiast, Rafał wziął udział w Stunt Wars. Swój start traktował raczej treningowo, uczył się systemu punktacji i nie jechał na swoim motocyklu. No i nie zgadniecie – zawody oczywiście wygrał! Sam Rafał mówi (jak zwykle zresztą), że wcale nie spodziewał się pierszego miejsca.

Zwycięska seria Stuntera13 trwa i jesteśmy przekonani, że w XDL też zajmie pierwsze miejsce. Większą ilością informacji i ciekawostek Rafał podzieli się z wami na stronach Ścigacz.pl już niebawem.

praca nad pozyczona 636
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 7
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę