tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Przewoził motocyklem... samochód NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Przewoził motocyklem... samochód

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2015.04.24, 10:13 2 Drukuj

To zdjęcie to klatka z filmu nagranego kamerą przemysłową w Chinach. Mężczyzna został zatrzymany chwilę później przez policję, ponieważ przewożenie motocyklem samochodu (!) niekoniecznie jest zgodne z przepisami. Powiedzmy to jeszcze raz: gość na motocyklu przewoził minivana... Jak? Dlaczego? W jaki sposób? Te pytanie pozostaną bez odpowiedzi.

NAS Analytics TAG

Zawsze wiedzieliśmy, że Azjaci mają fantazję jeśli chodzi o transport rzeczy jednośladami, ale to? Motocyklista powiedział policji, że samochód jedzie właśnie na złom i nie ma go czym przetransportować. Policjanci kazali mu wezwać lawetę, ponieważ limit maksymalnego obciążenia jednośladu przekroczył kilkunastokrotnie. Motocyklista zaznaczył także w rozmowie z policją, że nie wie, dlaczego się czepiają, bo wiele innych osób na drodze łamie przepisy w podobny sposób. Na jego miejscu nie kłócilibyśmy się na ten temat mając samochód przypięty so swojego motocykla.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę