tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Prywatne testy Moto2 i Moto3 - Zarco najszybszy NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Prywatne testy Moto2 i Moto3 - Zarco najszybszy

Autor: Beavis 2016.02.14, 19:55 Drukuj

Zeszłoroczny Mistrz Świata Moto2 był najszybszy podczas przedsezonowych, prywatnych testów w Walencji.

Zasadnicze pytane: czy Johann Zarco będzie pierwszym Mistrzem Moto2, który obroni tytuł? Patrząc na to jak mocny w sezonie 2014 był Tito Rabat i jak bardzo tytułu nie obronił w 2015, moim zdaniem szanse są nikłe. Taka specyfika klasy, to przecież w niej uwielbiamy. Inna sprawa, że Zarco juz testuje nowego Kalexa z zawieszeniem marki WP, którego konkurencyjność została poprawiona - Zarco pokonał kwalifikacyjny rekord toru z 2013 roku, podczas prywatnych testów i z wiatrem w twarz (niemetaforycznym). Reprezentujący Ajo Motorsport Johann Zarco wykręcił czas 1’34.5. W piątek był o pół sekundy szybszy o Jonasa Folgera, trzecie czas wykręcił debiutujący w klasie Xavi Vierge (Tech3, gość pokonał 90. okrążeń!). W czołówce znaleźli się także Miquel Oliveira (ex-Moto3) i Danny Kent (zeszłoroczny Mistrz Moto3). Trzymam kciuki za solidny powrót tego zawodnika do Moto2.

~~~~~------~~~~~

Wsród reprezentantów Moto3 w piątek najszybszy był Jorge Navarro przed Romano Fenatim i debiutującym w klasie pod skrzydłami zespołu Valentino Rossiego Nicolo Bulegą. Brad Binder na fabrycznym KTM-ie był tuż za trójką. Pierwsza dziesiątka Moto3 znalazła się w jednej sekundzie, ze zbliżoną reprezentacją zawodników na KTM-ach i Hondach. 

Na początku marca na torze w Jerez odbędą się oficjalne testy klasy Moto2 i Moto3, co da nam pełniejszy obraz sytuacji. A już 20. marca rusza sezon 2016!

Foto: motogp.com 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę