tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Prezentacje Ducati na rok 2021 w internecie, w piciu odsonach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Prezentacje Ducati na rok 2021 w internecie, w piciu odsonach

Autor: Jakub Olkowski 2020.10.28, 15:37 1 Drukuj

Pandemia COVID-19 odciska piętno na Ducati w podobnym stopniu co na całym społeczeństwie, dlatego producent w trosce o swoich fanów postanowił zaprezentować modele na sezon 2021 w internecie, w pięciu częściach

Premiery online rozpoczną się 4 listopada i odbywać się będą co środę aż do 2 grudnia. Dostępne będą na specjalnej stronie internetowej Ducati oraz profilach społecznościowych marki.

NAS Analytics TAG

Pierwszą z nowości, które nie ujrzały jeszcze światła dziennego, jest nowy Monster, zrywający z tradycją i rezygnujący z  kratownicowej ramy na rzecz grzbietowej wykonanej ze stopów lekkich. Niektórzy twierdzą, że pojawi się także nowość w gamie Diavela, Ducati Diavel Lamborghini, co zwiastuje aktualizację serii i dostosowanie jej do Euro 5.

Czy koncepty Scrambler DesertX i Scrambler Motard znane z EICMA 2019 trafią do produkcji seryjnej? Dowiemy się najpóźniej 2 grudnia. Tymczasem zapiszcie daty kolejnych prezentacji, które znajdziecie poniżej…

Daty premiery nowych modeli Ducati na 2021rok:

  • Część 1: 4 listopada
  • Część 2: 11 listopada
  • Część 3: 18 listopada
  • Część 4: 25 listopada
  • Część 5: 2 grudnia

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr