tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Prezentacje Ducati na rok 2021 w internecie, w pięciu odsłonach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Prezentacje Ducati na rok 2021 w internecie, w pięciu odsłonach

Autor: Jakub Olkowski 2020.10.28, 15:37 1 Drukuj

Pandemia COVID-19 odciska piętno na Ducati w podobnym stopniu co na całym społeczeństwie, dlatego producent w trosce o swoich fanów postanowił zaprezentować modele na sezon 2021 w internecie, w pięciu częściach

Premiery online rozpoczną się 4 listopada i odbywać się będą co środę aż do 2 grudnia. Dostępne będą na specjalnej stronie internetowej Ducati oraz profilach społecznościowych marki.

NAS Analytics TAG

Pierwszą z nowości, które nie ujrzały jeszcze światła dziennego, jest nowy Monster, zrywający z tradycją i rezygnujący z  kratownicowej ramy na rzecz grzbietowej wykonanej ze stopów lekkich. Niektórzy twierdzą, że pojawi się także nowość w gamie Diavela, Ducati Diavel Lamborghini, co zwiastuje aktualizację serii i dostosowanie jej do Euro 5.

Czy koncepty Scrambler DesertX i Scrambler Motard znane z EICMA 2019 trafią do produkcji seryjnej? Dowiemy się najpóźniej 2 grudnia. Tymczasem zapiszcie daty kolejnych prezentacji, które znajdziecie poniżej…

Daty premiery nowych modeli Ducati na 2021rok:

  • Część 1: 4 listopada
  • Część 2: 11 listopada
  • Część 3: 18 listopada
  • Część 4: 25 listopada
  • Część 5: 2 grudnia

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę