tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Premiery motocykli Ducati na sezon 2022 - najgortszy serial tej jesieni
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Premiery motocykli Ducati na sezon 2022 - najgortszy serial tej jesieni

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.09.23, 20:06 Drukuj

Wzorem ubiegłego roku Ducati ponownie zaprezentuje swoje nowości w formie serialu, a finałem sezonu będzie model Desert X, który od dawna rozpalał wyobraźnię Ducatisti, którzy lubią podróżować po dziewiczych terenach.

Wygląda na to, że pomimo targów EICMA 2021 Ducati ponownie pójdzie swoją drogą w kwestii prezentacji nowości i zerwie z poniedziałkowymi spotkaniami dla prasy, które były organizowane przed mediolańskimi targami w jednym z lokalnych teatrów. Zamiast tego producent ponownie przygotował dla nas serial, którym będzie podgrzewał atmosferę przed sezonem 2022. Czego możemy się spodziewać?

NAS Analytics TAG

Producent zdradził, że w finałowym odcinku zobaczymy model DesertX, którego koncept pokazano w 2019 roku. Konstrukcja została zaprojektowana od podstaw, ale będzie w niej drzemał znany i lubiany silnik Testastretta o pojemności 937 cm3. Będzie to rasowa maszyna klasy adventure, o czym świadczy fakt zastosowania kół szprychowych, a przednie będzie miało średnicę 21 cali. To jednak nie wszystko, ponieważ tego lata przyłapano dwa motocykle testowe Ducati, z czego jeden to Streetfighter V2, którego powstanie potwierdził sam Claudio Domenicali. Streetfighter V2 jest elementem porządków w ofercie producenta, odkąd Monster stał się po prostu Monsterem. Drugim motocyklem może być Multistrada V4 w wersji Pikes Peak, choć klasa motocykli wypadła z legendarnego wyścigu.

Plan premier jest następujący:
- 30 września - odcinek 1: Your everyday wonder
- 14 października - odcinek 2: Mark your roots
- 28 października - odcinek 3: Rule all mountains
- 11 listopada - odcinek 4: A new Fighter in town
- 25 listopada - odcinek 5: The evolution of Speed
- 9 grudnia - odcinek 6: Dream Wilder

Wszystkie odcinki będą dostępne na stronie Ducati.com oraz na kanale YouTube marki Ducati.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr