tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Powrt legendy - motocykle Royal Enfield znw bd dostpne w Polsce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Powrt legendy - motocykle Royal Enfield znw bd dostpne w Polsce

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.02.12, 11:52 Drukuj

Marka Royal Enfield śmiało poczyna sobie na światowych rynkach, a w tym roku wreszcie powróci do Polski pod skrzydłami nowego dystrybutora.

Royal Enfield produkuje motocykle nieprzerwanie od 1901 roku, co jest fenomenem na skalę światową. Pierwszy motocykl stworzyli Brytyjczyk Bob Walker Smith oraz Francuz - Jules Gotiet. Konstrukcja była bardzo ciekawa, bo silnik był umieszczony przed kierownicą, a moc była przekazywana na tylne koło przy pomocy nieprawdopodobnie długiego pasa napędowego. Bob Walker Smith był jednym z założycieli Royal Enfield, a historia samej marki sięga 1891 roku.

NAS Analytics TAG

Obecnie Royal Enfield należy do indyjskiego koncernu Eicher Motors Limited. Producent ma swoje centrum rozwojowe w Wielkiej Brytanii, gdzie projektuje nie tylko motocykle, ale również odzież. Na całym świecie jest 939 salonów w 60 krajach. W tym roku obchodzimy 120 urodziny marki, więc to doskonała okazja by wróciła i zakorzeniła się także w Polsce.

Czego możemy się spodziewać? Royal Enfield trafi u nas w ręce firmy Arrow z Katowic, która jest jednym z największych salonów Harley-Davidson w naszej części Europy. Na wszystkie motocykle będzie oferowana nielimitowana, 3 letnia gwarancja oraz 3 letni Road Assistance i darmowa dostawa motocykla w systemie door to door. Do sprzedaży w Polsce trafią modele Interceptor 650, Continental GT 650, Himalayan LS410 oraz Meteor 350.

Interceptor 650 nawiązuje do motocykli z lat 60., które są inspirowane Kalifornią i z pewnością rozjaśni swoim blaskiem każdą drogę. Jeżeli chcecie przenieść się w klimat nielegalnych wyścigów ulicznych z połowy XX wieku i macie w sobie duszę rockersa, to z pewnością spojrzycie w stronę modelu Continental GT 650. Royal Enfield Himalayan LS410 to dziesięciolecia wypraw, tysiące kilometrów przejechanych w najtrudniejszych terenach na świecie. Będzie doskonałym kompanem podróży niezależnie od tego, czy wybieracie się na jednodniową wycieczkę, rzucacie wszystko i akurat wyjeżdżacie w Bieszczady, czy macie w planach podbój całego świata. Jeżeli wychodzicie z założenia, że życie jest za krótkie, by marnować je na pośpiech, to z pewnością wyluzujecie się w siodle modelu Meteor 350, którym będziecie mogli zajechać do ulubionej indyjskiej restauracji na kurczaka tikka masala i szklankę orzeźwiającego mango lassi i tak zrelaksowani ruszyć na objazd miasta.

Cennik motocykli przedstawia się bardzo atrakcyjnie. Model Interceptor 650 będzie kosztował 31 087 zł, Continental GT 650 - 31 939 zł, Himalayan 410 - 22 324 zł, a Meteor 350 - 19 970 zł. Koniecznie zajrzyjcie na fan page Royal Enfield Poland w serwisie Facebook żeby nie przegapić najważniejszych informacji na temat powrotu Royal Enfield do Polski.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr