tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy Royal Enfield Himalayan pojawi si w roku 2021. Znany silnik i nowy system nawigacji
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy Royal Enfield Himalayan pojawi si w roku 2021. Znany silnik i nowy system nawigacji

Autor: Alonzo 2021.01.17, 00:02 1 Drukuj

Royal Enfield Himalayan był pierwszym motocyklem Adventure tej marki. Zdobył grono swoich zwolenników, ale odstawał od bardziej renomowanej konkurencji. Royal Enfield jednak nie odpuszcza i w roku 2021 pokaże odświeżony model Himalayan.

Główną innowacją w modelu Himalayan na rok 2021 będzie system nawigacji Royal Enfield, znany z modelu Meteor 350. Royal Enfield Tripper korzysta z systemu Google Maps i umożliwia programowanie tras wraz z punktami przystankowymi. Następnie nawigacja ta działa niczym roadmapa, informując motocyklistę o każdej kolejnej zmianie kierunku. Co ciekawe, motocykl ten został zauważony w czasie testów przez dziennikarzy z Indii. Poza nawigacją, o której napisaliśmy wcześniej, dziennikarze ci donoszą o przeprojektowaniu jego konstrukcji tak, by wygodniej się na nim jeździło wysokim osobom. Temu celowi ma służyć przeprojektowanie wsporników wokół panelu czołowego oraz zbiornika paliwa.

NAS Analytics TAG

Nie wiadomo nic na temat silnika nowego Himalayana, ale prawdopodobnie będzie to nadal chłodzony powietrzem jednocylindrowiec z pojedynczym wałkiem rozrządu i mocą 24,5 KM przy 6500 obrotów na minutę oraz momentem 32 Nm przy 4500 obrotów na minutę. Wszystkich szczegółów powinniśmy się dowiedzieć do końca tego roku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr