tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Royal Enfield Polska. Zobacz, jak prezentuje si salon
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Royal Enfield Polska. Zobacz, jak prezentuje si salon

Autor: Igor Przybylski 2021.10.08, 23:40 4 Drukuj

Motocykle Royal Enfield odkąd pojawiły się w Polsce, cieszą się dużą popularnością wśród motocyklistów lubujących się w niedużych, klasycznych jednośladach. To stylowe, łatwe w prowadzeniu i bez wątpienia dające wiele przyjemności z jazdy maszyny.

Continental GT 650, Himalayan 400, Interceptor 650, Meteor 350 - każdy z tych motocykli posiada własną, indywidualną cechę, która definiuje zarówno motocykl, jak i jego posiadacza.

NAS Analytics TAG

W salonie Royal Enfield Polska oprócz motocykli znajdziemy: kaski, odzież, dodatki, a także akcesoria sygnowane logiem RE. Wszystko po to, by móc jeszcze bardziej wyrazić swój styl i podkreślić zamiłowanie do najstarszej motocyklowej marki na rynku. Na uwagę zasługuje już sam wystrój salonu, który jest... minimalistyczny. Wchodząc do salonu, masz wrażenie, że znajdujesz się w przestronnym garażu. Często bywa tak, że gdy odwiedzam różne salony motocyklowe, już na samym początku przytłacza mnie wyposażenie danego salonu oraz liczba dostępnych produktów. (Więcej nie zawsze znaczy lepiej 😉). Salon Royal Enfield Polska wygląda trochę "surowo", ale wszystko w nim współgra. Wygląd motocykli dopełnia: szklana gablota z dodatkami (skórzane bransoletki, portfele, breloki), stojaki na kaski i jedna centralna szafa zapełniona odzieżą motocyklową i codzienną (kurtki motocyklowe tekstylne, bluzy, t-shirty, buty za kostkę, plecaki i torby na ramię). W ofercie Royal Enfield znajdziemy stylowe kominy, których wzór przypomina starożytną mapę. Szczególną uwagę zwróciłem na ścianę, do której przykręcona została tablica z półką. Znajdziemy na niej różnego rodzaju akcesoria do Himalayan’a 400 m.in.: gmole, hand bary, czy chociażby metalowe kufry. Całość uzupełniają zawieszone na ścianie obrazki (wyglądem przypominające wycinki, nagłówki z gazet) w drewnianych ramkach. Będąc w salonie, można poczuć, jak w powietrzu unosi się zapach historii RE. (A trzeba przyznać, że brytyjska - indyjska historia tych motocykli jest bardzo bogata). Zdaję sobie sprawę z tego, że spora część czytelników pomyśli sobie: "rany! Nad czym się tu rozwodzić?! Salon jak salon. Nie masz już o czym pisać??". Przyznam wam rację. Niech każdy sam oceni czy mu się podoba, czy nie. Lubię miejsca, które mają swój własny klimat. I wcale nie musi to być domek z widokiem na morze. To może być salon motocyklowy zaaranżowany na garaż, w którym mam ochotę usiąść, napić się dobrej kawy w przerwie pomiędzy pracą i popatrzeć na motocykle.

 A właśnie! Przydałaby się pikowana, skórzana, kanapa 😉…

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr