tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pomóż Arturowi Puzio wystartować w Red Bull X-fighters! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pomóż Arturowi Puzio wystartować w Red Bull X-fighters!

Autor: Informacja prasowa 2016.04.29, 11:17 Drukuj

Artur Puzio jak obiecał, nie spoczął na laurach i poszukuje areny, na której będzie mógł pokazać polską klasę FMX. Świat już niebawem może dowiedzieć się o polskim podniebnym wojowniku, a to wszystko może stać się realne dla Was, ale też - dzięki Wam - fanom!

Red Bull X- Fighters po raz pierwszy postanowił otworzyć się na nowe talenty i zorganizował konkurs dający szanse zmierzenia się z najlepszymi zawodnikami FMX  - i to w najbardziej prestiżowej imprezie tej dyscypliny. Novilleros - to bohaterowie, którzy dzięki Waszym głosom mogą uzyskać przepustkę na 15 show w Las Ventas i zaprezentować swoje triki przed 20.000 publicznością.

Zasady są proste, wystarczy KLIKNĄĆ TUTAJ i zagłosować. Codziennie można oddać jeden głos.

Artur Puzio to członek ekipy SKY FIGHERS TEAM. Dwukrotny zdobywca tytułu Mistrza Polski 2012 i 2013. Uczestnik Mistrzostw Świata Night of the Jumps,

- Freestyle motocross to sport, któremu oddałem się w całości. Pokonywanie swoich barier to cel, do którego dążę. Nie ma jednak mnie zawodnika, bez Was fanów. To w ostateczności Wy dajecie mi motywację i chcę być lepszy we własnych oczach, aby móc nacieszyć Wasze. Tę współzależność mam okazję poczuć teraz i udowodnić sobie i Wam, że moja ciężka praca zaowocuje. Niezmiernie do wykonania mojego planu potrzebuję Waszych głosów. Jeden W tym roku w zawodach Red Bull X-Fighters może wystąpić dwóch dodatkowych zawodników - jeden to zawodnik z najwyższą liczbą głosów, drugi wybrany decyzją Jury. Wiem, że takie okazje należy wykorzystywać i tylko my możemy wznieść Polskę na arenę światowego Freestyle Motocrossu - zaznacza Artur Puzio, który już niebawem będzie mógł poćwiczyć na nowopowstałym torze halfpipe, który wybuduje dla niego Impostal.pl długoletni partner wierzący w jego sukces.

Jeśli chcecie zjednoczyć się z Arturem i wesprzeć go prosimy udostępniajcie jego filmik i spotkajmy się wszyscy pod hasztagiem #wpogonizamarzeniami, każdy z Was może mieć wpływ na sportową przyszłość Artura, a kto wie, może i przyszłość polskiego FMX. Treningi nie są tajemnicą dlatego relacje na żywo można śledzić za pośrednictwem Snapchat: puzioartur tam zobaczycie, że Artur nie próżnuje. Głosy oddawać można do 13 maja, a pamiętajcie, że każdy dzień to możliwość oddania jednego głosu!

Dla najwytrwalszych przygotowaliśmy nagrody, które mogą trafić do Waszych rąk.

Więcej informacji znajdziecie na:

NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę