tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pomóż Arturowi Puzio wystartować w Red Bull X-fighters!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pomóż Arturowi Puzio wystartować w Red Bull X-fighters!

Autor: Informacja prasowa 2016.04.29, 11:17 Drukuj

Artur Puzio jak obiecał, nie spoczął na laurach i poszukuje areny, na której będzie mógł pokazać polską klasę FMX. Świat już niebawem może dowiedzieć się o polskim podniebnym wojowniku, a to wszystko może stać się realne dla Was, ale też - dzięki Wam - fanom!

Red Bull X- Fighters po raz pierwszy postanowił otworzyć się na nowe talenty i zorganizował konkurs dający szanse zmierzenia się z najlepszymi zawodnikami FMX  - i to w najbardziej prestiżowej imprezie tej dyscypliny. Novilleros - to bohaterowie, którzy dzięki Waszym głosom mogą uzyskać przepustkę na 15 show w Las Ventas i zaprezentować swoje triki przed 20.000 publicznością.

NAS Analytics TAG

Zasady są proste, wystarczy KLIKNĄĆ TUTAJ i zagłosować. Codziennie można oddać jeden głos.

Artur Puzio to członek ekipy SKY FIGHERS TEAM. Dwukrotny zdobywca tytułu Mistrza Polski 2012 i 2013. Uczestnik Mistrzostw Świata Night of the Jumps,

- Freestyle motocross to sport, któremu oddałem się w całości. Pokonywanie swoich barier to cel, do którego dążę. Nie ma jednak mnie zawodnika, bez Was fanów. To w ostateczności Wy dajecie mi motywację i chcę być lepszy we własnych oczach, aby móc nacieszyć Wasze. Tę współzależność mam okazję poczuć teraz i udowodnić sobie i Wam, że moja ciężka praca zaowocuje. Niezmiernie do wykonania mojego planu potrzebuję Waszych głosów. Jeden W tym roku w zawodach Red Bull X-Fighters może wystąpić dwóch dodatkowych zawodników - jeden to zawodnik z najwyższą liczbą głosów, drugi wybrany decyzją Jury. Wiem, że takie okazje należy wykorzystywać i tylko my możemy wznieść Polskę na arenę światowego Freestyle Motocrossu - zaznacza Artur Puzio, który już niebawem będzie mógł poćwiczyć na nowopowstałym torze halfpipe, który wybuduje dla niego Impostal.pl długoletni partner wierzący w jego sukces.

Jeśli chcecie zjednoczyć się z Arturem i wesprzeć go prosimy udostępniajcie jego filmik i spotkajmy się wszyscy pod hasztagiem #wpogonizamarzeniami, każdy z Was może mieć wpływ na sportową przyszłość Artura, a kto wie, może i przyszłość polskiego FMX. Treningi nie są tajemnicą dlatego relacje na żywo można śledzić za pośrednictwem Snapchat: puzioartur tam zobaczycie, że Artur nie próżnuje. Głosy oddawać można do 13 maja, a pamiętajcie, że każdy dzień to możliwość oddania jednego głosu!

Dla najwytrwalszych przygotowaliśmy nagrody, które mogą trafić do Waszych rąk.

Więcej informacji znajdziecie na:

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę