tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 W pogoni za marzeniami - nowy klip Artura Puzio
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

W pogoni za marzeniami - nowy klip Artura Puzio

Autor: Informacja prasowa 2015.11.19, 11:24 4 Drukuj

Szklanka może być do połowy pełna lub do połowy pusta. Zdecydowanie pierwszą opcję wybiera Mistrz Polski FMX - Artur Puzio, który mimo nadarzających się kontuzji, liczy na to, że rok 2016 okaże się mniej obfity w urazy, a bardziej w wysokie osiągnięcia.

"W dyscyplinie jaką jest FMX, ciężko przetrwać cały sezon bez kontuzji. Koniec 2015 roku, nie okazał się dla mnie szczęśliwy. Przechodzę obecnie proces rehabilitacji, ale już mentalnie jestem przy powrocie do walki o wysokie cele" - zaznacza zawodnik.

NAS Analytics TAG

Poprzeczka na 2016 rok stawiana jest wysoko. Jednak ambicje Artura, pokazują, że kontynuacja jego kariery i co raz to trudniejsze triki, nadal są przed nim. Najważniejszym przekazem poniższego klipu, jest promocja Freestyle Motocrossu w Polsce, ukazanie go w sposób artystyczny oraz dbanie o jego rozwój w Polsce. Cieszy fakt, że zawodnicy robią wszystko, aby było o nim głośno. Nie tylko za sprawą ryku silników, ale także za sprawą idących za tym efektów, w postaci sukcesów na arenach międzynarodowej.

"Cieszę się, że coraz częściej FMX staje się zauważalny, dlatego bardzo chciałbym podziękować wszystkim partnerom, dzięki którym wideo powstało. Impostal.pl, który napędza nasze akcje. Kapral-car, Gmina Barcin, interpolska, AgroTrans, Olek Motocykle. Uzupełnili skład także, Ogio, Elade, Bella Line Bydgoszcz, Antałex, Pitbike MRF i UTB Servis" - z wyrazami podziękowania zaznacza Mistrz Polski.

Więcej info na temat Artura znajdziecie na Artur Puzio FMX i Sky Fighters Team.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:Janek3 19/11/2015 13:19

co on gada...

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę