tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polak ma szansę wygrać, potrzebny jest Twój głos!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Polak ma szansę wygrać, potrzebny jest Twój głos!

Autor: Beavis 2016.05.12, 13:20 3 Drukuj

Pozostało 20. godzin do końca głosowania na tegorocznego debiutanta w Red Bull X-Fighters. Polak Artur Puzio ma szansę wygrać, ale potrzebne są Wasze głosy.

24 czerwca najlepsi na świecie zawodnicy FMX ponownie zgromadzą się na historycznej arenie Plaza de Toros de Las Ventas w Madrycie, aby rozegrać spektakularną i jedyną w tym roku rywalizację spod znaku Red Bull X-Fighters. Po raz pierwszy w historii Polak, Artur Puzio, ma szansę wystartować w zawodach.

NAS Analytics TAG

W Red Bull X-Fighters 2016 wystartuje dwóch "Novilleros", którzy mogą zawalczyć o miejsce w zawodach. Pierwszy z nich zostanie wyłoniony w głosowaniu publiczności, drugiego debiutanta wybierze komitet sportowy Red Bull X-Fighters.

Jednak, żeby Artur wygrał potrzebuje Waszych głosów. To już ostatnia prosta, głosowanie kończy się jutro o 10:00! Nie czekajcie, wejdźcie na stronę zawodnika i zagłosujcie.

Głosować na Artura możecie TUTAJ

Foto: Archiwum

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę