tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polak ma szansę wygrać, potrzebny jest Twój głos! NAS Analytics TAG
2019 11 04 Husqvarna Sezon enduro jeszcze sie nie zakonczyl billboard
NAS Analytics TAG

Polak ma szansę wygrać, potrzebny jest Twój głos!

Autor: Beavis 2016.05.12, 13:20 3 Drukuj

Pozostało 20. godzin do końca głosowania na tegorocznego debiutanta w Red Bull X-Fighters. Polak Artur Puzio ma szansę wygrać, ale potrzebne są Wasze głosy.

24 czerwca najlepsi na świecie zawodnicy FMX ponownie zgromadzą się na historycznej arenie Plaza de Toros de Las Ventas w Madrycie, aby rozegrać spektakularną i jedyną w tym roku rywalizację spod znaku Red Bull X-Fighters. Po raz pierwszy w historii Polak, Artur Puzio, ma szansę wystartować w zawodach.

NAS Analytics TAG

W Red Bull X-Fighters 2016 wystartuje dwóch "Novilleros", którzy mogą zawalczyć o miejsce w zawodach. Pierwszy z nich zostanie wyłoniony w głosowaniu publiczności, drugiego debiutanta wybierze komitet sportowy Red Bull X-Fighters.

Jednak, żeby Artur wygrał potrzebuje Waszych głosów. To już ostatnia prosta, głosowanie kończy się jutro o 10:00! Nie czekajcie, wejdźcie na stronę zawodnika i zagłosujcie.

Głosować na Artura możecie TUTAJ

Foto: Archiwum

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę