tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Policyjna akcja “Motocykl" w ten weekend w Kaliszu NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Policyjna akcja “Motocykl" w ten weekend w Kaliszu

Autor: Janusz Bębenek 2019.08.24, 10:15 Drukuj

Do rozważnej jazdy zachęcamy zawsze, ale w ten weekend szczególnie, zwłaszcza jeśli będziecie jeździć w okolicach Kalisza. Tamtejsza policja przeprowadza właśnie akcję "Motocykl", polegającą na częstych kontrolach prędkości i stylu jazdy oraz stanu technicznego jednośladów.

Trwający właśnie sezon motocyklowy obfituje niestety w poważne wypadki z udziałem kierowców jednośladów, w tym śmiertelne. Duża ilość takich zdarzeń skłoniła policjantów z Kalisza do zorganizowania akcji "Motocykl", która celując w motocyklistów, ma w założeniu poprawić stan bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu.

__________________________________________

Większość motocyklistów to osoby szanujące innych uczestników ruchu drogowego. Niestety są też jednak tacy, którzy ignorują przepisy i zasady. Przekraczanie dozwolonej prędkości, jazda w sposób stanowiący zagrożenie dla innych użytkowników ruchu drogowego czy nieprawidłowe wyprzedzanie to wykroczenia najczęściej popełniane przez kierujących motocyklami - powiedziała asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Jeżdżąc w okolicach tego miasta spodziewajcie się większej liczby policyjnych patroli, które będą zerkać w waszą stronę bardziej ciekawskim niż zwykle okiem i radarem. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzą również stan techniczny zatrzymanych motocykli oraz uprawnienia kierujących. 

Źródło: kalisz.naszemiasto.pl

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę