tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polecieli po motocykl samolotem wojskowym. Teraz zostanza to ukarani
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Polecieli po motocykl samolotem wojskowym. Teraz zostanza to ukarani

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.05.12, 13:14 Drukuj

Znikomą dyskrecją wykazali się rezerwiści, którzy przemieszczając się samolotem pomiędzy bazami wojskowymi, postanowili zrobić przystanek na odbiór prywatnego motocykla jednego z żołnierzy. Choć postój był krótki, to ciężko ukryć fakt lądowania gigantycznego samolotu.

O sprawie pisał w marcu portal Martha's Vineyard Times. Wtedy na lokalnym lotnisku wylądował samolot WC-130J Super Hercules z pięcioma rezerwistami jako załogą. Żołnierze załadowali na jego pokład zabytkowy motocykl BMW R75/5 i wrócili na trasę, którą mieli podążać. Okazało się, że należą oni do jednostki zajmującej się rozpoznaniem meteorologicznym, a samolot znany jako Hurricane Hunter służy do badania ekstremalnych zjawisk pogodowych.

NAS Analytics TAG

Teraz Associated Press poinformowało, że członkowie załogi lecieli z Mississippi do Kalifornii i oczywiście nie pytali o pozwolenie na jakikolwiek przystanek po drodze. Podpułkownik Marnee Losurdo, w wypowiedzi dla AP potwierdził, że takie zdarzenie miało miejsce, ale nie sprecyzował, jaka będzie forma kary. Dodał, że przystanek był nadużyciem rządowych środków, a takie akcje nie będą tolerowane. W klipie poniżej możecie zobaczyć ten konkretny samolot w akcji.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr