tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Poduszka powietrzna dla uczestników Rajdu Dakar 2021
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Poduszka powietrzna dla uczestników Rajdu Dakar 2021

Autor: Jakub Olkowski 2020.11.06, 14:13 Drukuj

W przypadku sportów ekstremalnych, a jazda off-roadowa z pewnością do nich należy, zabezpieczenia to podstawa. Alpinestars niedawno zaprezentowało Tech-Air Off-Road poduszkę powietrzną dedykowaną dla off-roadowców...

Największym problemem przy tworzeniu poduszek powietrznych jest stworzenie algorytmów, które na podstawie sygnału z czujników skutecznie odróżnią niebezpieczną sytuację od normalnej, jazdy w ekstremalnych warunkach. Styl jazdy (sport, ulica , off-road) determinuje wspomiane algorytmy, dlatego do tej pory zaprezentowano Tech-Air Race (jazda sportowa), Tech-Air Street do jazdy po mieście i codziennych przejazdów a teraz oferta wzbogaca się o Tech-Air Off-Road, a więc rozwiązanie dedykowane na jazdę poza drogami utwardzanymi.

NAS Analytics TAG

Alpinestars poinformowało, że część zawodników rajdu Dakar 2021 zostanie wyposażonych w Tech-Air Off-Road, co będzie ostatecznym sprawdzeniem skuteczności rozwiązania!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę