tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Paweł Szymkowski i jego nowy film promocyjny NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Paweł Szymkowski i jego nowy film promocyjny

Autor: Beavis 2014.12.29, 12:10 3 Drukuj

Jeden z najbardziej obiecujących talentów polskiej sceny enduro, wspierany przez Ścigacz.pl Paweł Szymkowski właśnie zaprezentował swój kolejny film promocyjny.

NAS Analytics TAG

To już tradycja - Paweł Szymkowski od kilku lat przygotowuje film promocyjny dla swoich fanów i sponsorów, podsumowujący jego sezon. I tym razem nie jest inaczej. Na klipie poniżej zobaczycie świetne ujęcia Pawła w akcji i kilka zabawnych elementów, wszystko przy dobrej muzyce i ciekawym montażu. Sami zerknijcie:

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę