tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rusza Motoszkoła Pawła Szymkowskiego NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rusza Motoszkoła Pawła Szymkowskiego

Autor: Informacja prasowa 2016.03.10, 13:53 Drukuj

Cześć!

Chciałbym Was poinformować o nowej inicjatywie, którą jest "Motoszkoła Pawła Szymkowskiego 41", gdzie szlifować będziecie mogli swoje off-road'owe talenty. Specjalizuje się w Enduro natomiast swój największy sukces odniosłem w halowym SuperEnduro. Właśnie na tych dyscyplinach będziemy się głównie skupiać podczas szkoleń. Cross Country, w którym również zdobyłem kilka tytułów oraz motocross, który jest obecny w każdej z tych dyscyplin również nie są mi obce. Dlatego dla zainteresowanych bardziej Hard Endurowymi klimatami również będę mógł służyć dobrą radą.

__________________________________________

Mam w planach również organizować treningi na torach superenduro, na których będą rozgrywane w tym roku Mistrzostwa Polski - takie prawidłowe "zapoznanie się z trasą" przed zawodami. Zawodnik po takim treningu będzie wiedział jak pokonywać poszczególne przeszkody, jaką wybrać linie, gdzie skakać, a gdzie przytrzymać więcej gazu. Dzięki temu będzie mógł podczas zawodów pojechać dużo pewniej, szybciej i bez większych błędów, z lepszym wynikiem. Pierwszym takim spotem będzie Bytom, a nieoficjalnie planowany termin to 10.04.

Rozpocząłem współpracę z ciekawymi osobami, gdzie przy dobrych wiatrach każdy z nas na tym skorzysta m.in. Michał Popowski, który jest fizjoterapeutą sportowym oraz trenerem personalnym. Michał będzie na wybranych szkoleniach prowadził rozgrzewki, stretchingi i pokrótce będzie edukować uczestników tak, żeby polepszyć swoją sprawność, wydolność, kondycję, szybkość, gibkość itp., a co za tym idzie wynik.

Oczywiście po odbytym szkoleniu otrzymacie pakiet mega fotek!

Zapraszam do śledzenia "Motoszkoła Paweł Szymkowski 41" na facebook'u - tam wkrótce pojawi się więcej informacji.


 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę