tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rusza Motoszkoła Pawła Szymkowskiego

Rusza Motoszkoła Pawła Szymkowskiego

Autor: Informacja prasowa 2016.03.10, 13:53 Drukuj

Cześć!

Chciałbym Was poinformować o nowej inicjatywie, którą jest "Motoszkoła Pawła Szymkowskiego 41", gdzie szlifować będziecie mogli swoje off-road'owe talenty. Specjalizuje się w Enduro natomiast swój największy sukces odniosłem w halowym SuperEnduro. Właśnie na tych dyscyplinach będziemy się głównie skupiać podczas szkoleń. Cross Country, w którym również zdobyłem kilka tytułów oraz motocross, który jest obecny w każdej z tych dyscyplin również nie są mi obce. Dlatego dla zainteresowanych bardziej Hard Endurowymi klimatami również będę mógł służyć dobrą radą.

Mam w planach również organizować treningi na torach superenduro, na których będą rozgrywane w tym roku Mistrzostwa Polski - takie prawidłowe "zapoznanie się z trasą" przed zawodami. Zawodnik po takim treningu będzie wiedział jak pokonywać poszczególne przeszkody, jaką wybrać linie, gdzie skakać, a gdzie przytrzymać więcej gazu. Dzięki temu będzie mógł podczas zawodów pojechać dużo pewniej, szybciej i bez większych błędów, z lepszym wynikiem. Pierwszym takim spotem będzie Bytom, a nieoficjalnie planowany termin to 10.04.

Rozpocząłem współpracę z ciekawymi osobami, gdzie przy dobrych wiatrach każdy z nas na tym skorzysta m.in. Michał Popowski, który jest fizjoterapeutą sportowym oraz trenerem personalnym. Michał będzie na wybranych szkoleniach prowadził rozgrzewki, stretchingi i pokrótce będzie edukować uczestników tak, żeby polepszyć swoją sprawność, wydolność, kondycję, szybkość, gibkość itp., a co za tym idzie wynik.

Oczywiście po odbytym szkoleniu otrzymacie pakiet mega fotek!

Zapraszam do śledzenia "Motoszkoła Paweł Szymkowski 41" na facebook'u - tam wkrótce pojawi się więcej informacji.


 

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę