tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 ISDE 2015 - Polacy na 10 miejscu, klęska Amerykanów
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

ISDE 2015 - Polacy na 10 miejscu, klęska Amerykanów

Autor: Manhatan 2015.09.10, 10:53 Drukuj

Dotarliśmy do półmetku tegorocznej sześciodniówki. Trzeciego dnia zawodnicy pokonywali trasę rajdu w przeciwnym kierunku niż w trakcie pierwszego i drugiego etapu. Na prowadzeniu we wszystkich klasach - World Trophy, Junior Trophy i Women's Trophy wciąż pozostają Australijczycy. Dzień trzeci można w skrócie określić jako dzień kar. W związku z ominięciem jednego z check-pointów z rywalizacji wykluczeni zostali Marc Bourgeois, Anthony Boissiere i Jeremy Joly z Francji, Amerykanin Taylor Robert, Lorenzo Santolino i Cristobal Guerrero z Hiszpanii, Brytyjczyk David Knight oraz Włoch Manuel Monni. Amerykanie, którzy na Słowacji walczyli o zwycięstwo tym samym definitywnie pożegnali się z możliwością stanięcia na najwyższym stopniu podium. Francja, która odnotowała największą liczbę wykluczeń spadła z 3 na ostatnie, 23 miejsce w klasyfikacji World Trophy. W chwili obecnej na drugą pozycję awansowali Włosi, tuż przed Finami.

NAS Analytics TAG

Na niepowodzeniu rywali skorzystali nasi zawodnicy, którzy bezbłędnie pokonali trzeci dzień rajdów, awansując na 10 miejsce w klasyfikacji generalnej World Trophy. Patrząc realnie w zasięgu ręki pozostaje wciąż 8 pozycja, do której tracimy niespełna 5 minut. W klasyfikacji klubowej spory awans odnotował również nasz najlepszy team - KTM Novi Kielce. Kielczanie z 31 przesunęli się na 24 miejsce.

Przy okazji, zobaczcie jak wyglądał drugi dzień rajdów w miejscowości Koszyce na Słowacji.

Foto: FIM

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę