tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 ISDE 2015 - awans Polaków, Australia liderem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

ISDE 2015 - awans Polaków, Australia liderem

Autor: Manhatan 2015.09.09, 16:11 Drukuj

Drugi dzień zmagań w tegorocznej sześciodniówce i zmiana na pozycji lidera. Prowadzące po pierwszym dniu w klasyfikacji generalnej World Trophy Stany Zjednoczone utraciły czołowe miejsce na rzecz zawodników z Australii. Australijczycy w składzie: Joshua Green, Matthew Phillips, Beau Ralston, Lachlan Stanford, Glen Kearny oraz najszybszy zawodnik drugiego dnia - Daniel Milner wykręcili o niespełna półtorej minuty lepszy czas od Amerykanów, do których po pierwszym dniu tracili 1 minutę i 14 sekund. Rywalizacja pomiędzy obiema drużynami jest niesamowicie zacięta. Na chwilę obecną oba teamy dzieli zaledwie 8 sekund, a warto dodać, że mówimy tutaj o sumie czasów wynoszących obecnie nieco ponad 7 i pół godziny! Na trzeciej pozycji pozostała Francja, która do lidera traci 2 minuty i 11 sekund.

Polacy drugiego dnia wyprzedzając zespół z Austrii awansowali z 14 na 13 pozycję, choć ich strata do lidera znacznie się powiekszyła i wynosi obecnie ponad 34 minuty. Najszybszy z naszych rodaków - Paweł Szymkowski jadący w klasie E2 ramię w ramię z takimi zawodnikami jak wspomniany wcześniej Daniel Milner, Ryan Sipes, David Knight czy Taylor Robert, uplasował się na 30. pozycji. W zmaganiach klubowych najlepiej z Polski, na 31 miejscu spośród 96 zespołów plasuje się obecnie kielecki KTM Novi z Pawłem Cedro, Robertem Frydrychem i Błażejem Gazdą w składzie.

NAS Analytics TAG

W zmaganiach kobiet po dwóch dniach również dominuje Australia, będąca o ponad 15 minut przed Francją i Szwecją. Podobnie sytuacja wygląda również w klasie Junior Trophy, gdzie również nie ma mocnych na Australijczyków, którym najwyraźniej mocno podpasowały słowackie trasy. Za nimi sytuacja odrotna niż w przypadku kubiet - drudzy są Szwedzi, a trzeci Francuzi.

Foto: pzm.pl

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę