tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 ISDE 2015 - Polacy w 15-ce, USA prowadzi
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

ISDE 2015 - Polacy w 15-ce, USA prowadzi

Autor: Beavis 2015.09.08, 09:35 Drukuj

Amerykańscy reprezentanci prowadzą po pierwszym dniu w klasyfikacji World Trophy. Polacy póki co na czternastej pozycji.

Bardzo mocny w tym roku zespół Stanów Zjednoczonych otworzył zwycięstwem Sześciodniówkę 2015, która właśnie odbywa się na Słowacji. Najszybszym zawodnikiem wśród Amerykanów był fabryczny zawodnik KTM-a z serii GNCC, Kailub Russel.

NAS Analytics TAG

To byłświetny dzień dla mnie i dla całego zespołu USA, ale przed nami jeszcze bardzo dużo ścigania. Na wielu testach czułem, że jestem na nieco gorszej pozycji, ponieważ otwierałem stawkę. Ale dzień przebiegał bez problemów i cały zespół był dzisiaj mocny. Dzisiejsza trasa nie była za trudna mimo kilku technicznych podjazdów. Gdyby popadało zrobiłoby się ciężko - komentował w wypowiedzi dla KTM-a Kailub Russel, najszybszy zawodnik pierwszego dnia zmagań.

W klasyfikacji indywidualnej Russel wyprzedził rodaka, przeszczepionego z motocrossu Ryana Sipesa (Husqvarna). Trzeci na mecie, Australijczyk Daniel Milner, tracił do lidera blisko 17 sekund. W World Trophy to właśnie Australia okupuje drugą pozycję, z łączną stratą do USA przekraczającą po pierwszym dniu minutę. Na tym etapie ciężko jednak wyrokować o przewadze jednego zespołu nad drugim - do końca zmagań jeszcze sporo ścigania.

Reprezentanci Polski w składzie Paweł Szymkowski, Marcin Frycz, Sebastian Krywult, Jakub Kucharski, Grzegorz Kargul i Łukasz Kędzierski uplasowali się na 14. lokacie. Zespół traci do liderów już ponad 16 minut, ale nadal znajduje się w zasięgu pierwszej dziesiątki (10-ty jest czeski zespół, ok. 6 minut przed Polakami).

Przed nami jeszcze pięć dni ścigania, a w momencie gdy to czytacie kolejni zawodnicy wyjeżdżają na trasę ISDE 2015. Trzymamy kciuki za Polaków, będzie na bieżąco informować o wynikach.

Foto: pzm.pl

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę