tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Oszczędzaj czas i pieniądze i ciesz się motocyklową wolnością z Romet SCMB 125
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Oszczędzaj czas i pieniądze i ciesz się motocyklową wolnością z Romet SCMB 125

Autor: Materiał partnera 2018.06.09, 15:46 Drukuj

Masz prawo jazdy na auto? Możesz dołączyć do motocyklowej rodziny i oszczędzać czas nie stojąc w miejskich korkach!

Romet wspiera sprawną komunikację w miastach i odpala akcję specjalną, promującą łatwy, szybki i przyjemny sposób na poruszanie się po mieście jakim jest jazda na motocyklu SCMB 125 z najnowszej kolekcji pojazdów Romet 125.

Wg raportu firmy Deloitte kierowcy spędzają w korkach nawet do 8 godzin miesięcznie. Patrząc jednak na ruch panujący w dużych polskich miastach oraz częste problemy z brakami w drogowej infrastrukturze, ten wynik wydaje się nawet sporo zaniżony. Codzienne dojazdy do pracy, szkoły, na zakupy, czy załatwianie dziesiątek spraw w punktach rozsianych po całym mieście - to wszystko nieuchronnie wiąże się ze straconym czasem za kierownicą samochodu lub w komunikacji publicznej. Poruszanie się po mieście nie musi być jednak wcale udręką. A Ty, przy okazji, możesz odkryć nową pasję!

Pomoże Ci w tym nowy Romet SCMB 125 - stylowy, wyznaczający estetyczne kanony w klasie 125 motocykl, który nie tylko wygląda rasowo i oryginalnie, ale jest także bezpieczny, prosty w obsłudze i wystarczająco zwinny, by zaoferować dynamiczną i pełną wigoru jazdę w gęstym ruchu miejskich arterii  i ciasnych uliczek. Do jego prowadzenia wystarczy posiadanie prawa jazdy kategorii B!

Z motocyklem Romet SCMB 125 odpada Ci także czas stracony na zmorę kierowców, czyli znalezienie miejsca parkingowego dla samochodu. Kolejnym z atutów, który trudno przecenić, jest znikomy apetyt na paliwo. Oszczędny i zarazem elastyczny, zasilany elektronicznym wtryskiem paliwa silnik pozwoli na zaoszczędzenie kolejnych  pieniędzy podczas wizyt na stacjach benzynowych. Co więcej, korzystając z programu ratalnego, wystarczy 299 zł miesięcznie, by wkroczyć w świat jednośladów i poprawić komfort życia, a także zasmakować słynnej motocyklowej wolności. Nie trać czasu w korkach! Z Rometem SCMB 125 miasto będzie należeć do Ciebie!

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.niestojwkorkach.pl


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę