tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Oryginalne akcesoria dla motocykli ZONTES trafiy do dealerw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Oryginalne akcesoria dla motocykli ZONTES trafiy do dealerw

Autor: Informacja prasowa 2022.03.03, 08:13 Drukuj

Motocykle marki ZONTES spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem przez polskich motocyklistów. Marka zaczyna być coraz bardziej rozpoznawalna, a charakterystyczne motocykle o odważnym i niebanalnym designie, zwracają na siebie uwagę na drogach.

Wraz ze wzrostem popularności motocykli ZONTES, Almot - przedstawiciel marki w Polsce poszerzył ofertę swoich punktów dealerskich o pełną gamę dedykowanych, oryginalnych akcesoriów. Wśród nich cieszące się największą popularnością stelaże umożliwiające montaż kufrów bocznych i sakw, co zdecydowanie zwiększa funkcjonalność, zwłaszcza gdy planujemy dalsze wypady.

NAS Analytics TAG

Do tego także dedykowane miękkie torby, które świetnie podkreślają styl motocykli ZONTES. Dostępne są również płyty mocujące na, występujące na liście wyposażenia standardowego motocykli, bagażniki. Pozwalają w łatwy i bezpieczny sposób zamontować kufer centralny, który przydaje się nie tylko podczas jazdy turystycznej, ale także w trakcie codziennego, miejskiego użytkowania. Dedykowane płyty pozwalają również na pewniejsze mocowanie innego bagażu, jak np. torby motocyklowe. Wszystko dzięki zwiększeniu powierzchni montażowej. ZONTES przewidział także zestawy obniżające wysokość kanapy. Składają się na nie amortyzatory o zmienionej konstrukcji i skoku, ale także dopasowane do obniżonej wysokości motocykla stopki boczne.

Pełna oferta części i akcesoriów dostępna jest u autoryzowanych dealerów motocykli marki ZONTES. Więcej informacji znajdziecie na www.zontespolska.pl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr