tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zontes Z 125 U1: bogato wyposaony motocykl na kat. B [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zontes Z 125 U1: bogato wyposaony motocykl na kat. B [VIDEO]

Autor: Informacja prasowa 2021.12.30, 09:32 Drukuj

Motocykle Zontes to nie tylko dynamika związana z nowoczesnym napędem i niebanalnym, pełnym energicznych akcentów nadwoziem. To także dynamiczny przyrost popularności wśród polskich motocyklistów, dzięki któremu coraz więcej osób przekonuje się o walorach niepowtarzalnych jednośladów, a sama marka ugruntowuje sobie pewne miejsce wśród dostępnych na polskim rynku producentów motocykli.

Na taki stan rzeczy wpływa z pewnością dobrze skrojona gama oferowanych pojazdów, a wśród nich Zontes 125 U1, motocykl, który pod wieloma względami przewyższa to, z czym zazwyczaj kojarzą się dostępne na samochodowe prawo jazdy motocykle klasy 125. Zontes 125 U1 to motocykl łączący bezkonkurencyjną wydajność ze sprawnością poruszania się zarówno na asfalcie, jak i poza nim. Wszystko dzięki konstrukcji opartej o optymalnie zestrojone zawieszenie z centralnym amortyzatorem z tyłu oraz widelcem upside-down z przodu, szprychowym kołom z bezdętkowymi obręczami z lekkiego stopu oraz oponom pozwalającym na przyczepną jazdę po różnych nawierzchniach. Całość wspierają będące wyposażeniem standardowym solidne gmole chroniące elementy nadwozia, dodatkowe osłony dłoni oraz przedni błotnik podzielony na dwie sekcje z przednią poprowadzoną w rasowym stylu wysoko pod reflektorem.

NAS Analytics TAG

Kolejną z mocnych stron Zontesa 125 U1 jest jego bogate wyposażenie. Ciekłokrystaliczny wyświetlacz podaje bogaty zakres informacji w nowoczesnej formie, podświetlane przyciski na kierownicy ułatwiają obsługę po zmroku i dodają elegancji, a bezkluczykowa obsługa, wraz z elektrycznie otwieranym siedzeniem i wlewem paliwa pozwala na dziecinnie łatwą i przyjemną eksploatację. Oświetlenie wykonano w całości w technologii full-LED, obydwie klamki posiadają płynną regulację, w układzie hamulcowym pracuje dwukanałowy układ ABS, a za zasilanie silnika odpowiada układ elektronicznego wtrysku Bosch z dwoma trybami jazdy.

14,7 KM mocy, 6-biegowa skrzynia i sprzęgło antyhoppingowe, to specjalnie opracowany zestaw, który jest w stanie zapewnić najlepsze doznania podczas jazdy wśród motocykli klasy 125. Co także ważne, nowoczesny napęd Zontes 125 U1 zapewnia nie tylko najwyższą dynamikę, ale także świetną ekonomię jazdy. Wszystko dzięki wysokiej sprawności konstrukcji wykonanej z jakościowych materiałów. Będąc przy jakości nie można nie wspomnieć o szerokim zastosowaniu elementów z lekkich stopów, które powstały przy użyciu zaawansowanego parku maszyn CNC. Spasowanie i ergonomia są na najwyższym światowym poziomie.

Wszystko to sprawia, że Zontes 125 U1, to niepowtarzalny motocykl na samochodowe prawo jazdy, który jest idealną propozycją nie tylko dla początkujących motocyklistów. Lista punktów dealerskich motocykli ZONTES dostępna jest na stronie www.zontespolska.pl, a pełną specyfikację techniczną tego modelu znajdziecie TUTAJ.

O marce ZONTES

Motocykle sygnowane marką ZONTES, to najbardziej zaawansowany technologicznie projekt realizowany przez fabrykę Guangdong Tayo Motorcycle Technology. Firma została założona w 2003 roku z kapitałem przekraczającym 400 MLN USD. Fabryka zajmuje powierzchnię 400 000 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 1600 pracowników. W samym dziale rozwoju produktu, zatrudnionych jest blisko 500 pracowników, w głównej mierze inżynierów i projektantów. ZONTES to jedna z głównych marek producenta, który zajmuje się produkcją średniej wielkości motocykli.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr