tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wielkie testowanie motocykli Junak i Zontes ju 11 czerwca
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wielkie testowanie motocykli Junak i Zontes ju 11 czerwca

Autor: Informacja prasowa 2022.06.08, 12:39 Drukuj

Już 11 czerwca w Bogucinie odbędzie się wydarzenie, które skierowane jest do wszystkich fanów jazdy na motocyklach i dobrej zabawy. Impreza będzie miała miejsce na placu manewrowym szkoły "High", przy ulicy Gnieźnieńskiej.

Wśród atrakcji nie zabraknie posiłków od Food Patrol i napojów z La Cafeine, ale to co najważniejsze to możliwość przetestowania motocykli Junak oraz Zontes w jednym miejscu.

NAS Analytics TAG

Do dyspozycji uczestników, w ramach jazd testowych, oddane będą nacechowany sportowo Zontes 310X, neoklasyczny cruiser Zontes 310V, tegoroczna nowość w ofercie, czyli maksiskuter Zontes 310M oraz cieszący się niesłabnącą popularnością flagowy motocykl klasy 125, czyli Zontes 125U.

Motocykle i skutery marki ZONTES spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem przez polskich motocyklistów. Wciąż nieco egzotyczna dalekowschodnia marka zaczyna być coraz bardziej rozpoznawalna, a charakterystyczne motocykle o odważnym i niebanalnym designie, zwracają na siebie uwagę na polskich ulicach. Motocykle sygnowane logo ZONTES, to najbardziej zaawansowany technologicznie projekt realizowany przez fabrykę Guangdong Tayo Motorcycle Technology.

Podczas imprezy nie zabraknie także motocykli Junak: Do dyspozycji Uczestników zostanie przekazany odznaczający się nowoczesnym sportowym designem i bardzo przyjazny podczas jazdy i eksploatacji Junak Racer 125 w najnowszym wydaniu.

Będzie można także poznać z bliska Junaka M12 Cafe 125. Ten klasyczny motocykl udanie łączy w sobie długą niską linię ze sportowymi akcentami, nawiązującymi do motocykli typu cafe racer.

Oprócz jazd testowych, organizatorzy przygotowali również szereg innych atrakcji. Nie zabraknie konkursów z wartościowymi nagrodami, testów akcesoriów motocyklowych i dobrej motocyklowej atmosfery.

Motobanda Moto Meeting - sobota, 11 czerwca, 10:00 - 18:00 Szczegóły imprezy znajdziesz w wydarzeniu na Facebooku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr