tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy ZONTES 310 M wkrtce zadebiutuje w Polsce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy ZONTES 310 M wkrtce zadebiutuje w Polsce

Autor: Informacja prasowa 2022.04.14, 09:29 Drukuj

ZONTES 310M jest absolutną nowością nie tylko w ofercie znanego już z nieszablonowego podejścia do jednośladów producenta, ale także wśród dostępnych obecnie na rynku jednośladów zaliczających się do segmentu maksiskuterów.

ZONTES 310M to nowa jakość w świecie królujących na ulicach miast maksiskuterów. Dopracowany, odważny i bardzo dynamiczny design płynnie łączy się z nowoczesną konstrukcją oraz niespotykanym nawet w klasie premium wyposażeniem. 310M to nieoczywisty pojazd, który zachwyca funkcjonalnością i zachowaniem podczas jazdy. Jego dopracowana ergonomia oraz przemyślane dodatki umilą każdą przejażdżkę. Bez względu na to, jak daleko się wybierasz.

NAS Analytics TAG

ZONTES 310M to zwarty, dynamiczny i bardzo łatwy w prowadzeniu skuter, który zachwyca zwinnością i poręcznością. Odpowiada za to m.in.: autorska konstrukcja z dwoma chłodnicami cieczy. Jedna z przodu pojazdu - tuż za przednim kołem oraz druga przy silniku. Dzięki temu rozwiązaniu można było skrócić rozstaw osi, nie rezygnując z wydajnego i stabilnego chłodzenia. Z kolei spory jak na skuter, bo wynoszący 155 mm prześwit pozwala bezstresowo parkować na niemal każdym krawężniku i pewnie przejeżdżać przez progi zwalniające.

Całkowicie nowy maksiskuter ZONTES to także bardzo bogate wyposażenie, niespotykane wśród pojazdów w tym segmencie. W pełni elektryczna obsługa, bezkluczykowy dostęp do pojazdu, kolorowy ekran TFT z bezprzewodową łącznością, czy elektrycznie regulowana wysokość szyby i wydajne oświetlenie Full-LED oraz układ ABS to tylko niektóre z funkcji jakie są na wyposażeniu tego skutera.

Precyzyjne czujniki cieśnienia i temperatury w oponach na bieżąco monitorują ich stan i ostrzegają gdy nastąpi przekroczenie granicznych wartości, a ukryte w schowku pod kierownicą podwójne gniazdo USB szybkiego ładowania zgodnego z systemem Quick Charge 3.0 o łącznej mocy 36W, pozwala na swobodne, bezpieczne i szybkie ładowanie urządzeń mobilnych podczas jazdy. Same schowki otwierane są wygodnie, za pomocą łatwych w obsłudze przycisków. Do napędu 310M skonstruowano dedykowany zespół napędowy, który sprzężono z nowoczesnym silnikiem autorskiej konstrukcji.

Jednostka charakteryzuje się wysokim stopniem sprężania 11,8:1 przy bardzo niskim zużyciu paliwa, które pozwala uzyskać 24,5 kW i pokaźny moment 32 Nm. Dzięki nowoczesnej konstrukcji wysokie osiągi idą w parze z oszczędnością i ekologią. Wysoki stopień sprężania, dający odpowiednie osiągi i wrażenia z jazdy, wymagał zastosowania szeregu zabiegów technologicznych, by utrzymać żywotność i niezawodność na odpowiednio wysokim poziomie. Każdy zainteresowany nowym maksiskuterem ZONTES, już niebawem będzie mógł poznać ten pojazd z bliska u najbliższego dealera marki. Planowany termin dostępności skutera w salonie to koniec kwietnia.

Po więcej informacji i danych technicznych zapraszamy na www.zontespolska.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr