tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy Zontes 125M: niepowtarzalny maksiskuter na samochodowe prawo jazdy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy Zontes 125M: niepowtarzalny maksiskuter na samochodowe prawo jazdy

Autor: Informacja prasowa 2023.01.23, 11:31 Drukuj

Do oferty miejskich maksiskuterów marki Zontes właśnie dołącza model 125M, będący odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne i bogato wyposażone pojazdy do codziennej komunikacji głównie w aglomeracjach miejskich. Jest zwinny i prosty w obsłudze, a przy tym dostarcza bardzo dużo komfortu i elegancji. Codzienna komunikacja jeszcze nigdy nie była tak łatwa i przyjemna.

Klasa 125 bez żadnych kompromisów

NAS Analytics TAG

Zontes 125M jest niczym innym jak mniejszą pod względem pojemności silnika wersją modelu 310M - znanego na rynku ze swojej nowoczesnej konstrukcji i niebanalnego designu, który przykuwa spojrzenia. W przypadku wersji 125 także nie ma miejsca na półśrodki.

Silnik, to tak jak w przypadku wersji 310, bardzo nowoczesna i autorska konstrukcja stworzona w oparciu o opatentowane przez Zontesa rozwiązania konstrukcyjne. Chłodzony cieczą jednocylindrowy silnik posiada czterozaworową głowicę i jest lekką i bardzo kompaktową konstrukcją. Rozwijana moc maksymalna wynosi aż 14,8 KM, a moment obrotowy to 12,8 Nm. Takie parametry pozwolą na więcej niż zadowalającą dynamikę w środowisku miejskim i okołomiejskim. Nowoczesna konstrukcja Zontesa 125M skutkuje także niewielkim bo wynoszącym 2-2,5L/100km apetytem na paliwo. Przy zbiorniku mieszczącym 12 litrów, daje to naprawdę spore zasięgi między tankowaniami.

Pod względem wyposażenia, dostępny na samochodowe prawo jazdy Zontes 125M, w niczym nie odbiega od słynącego z najbogatszego wyposażenia w klasie modelu 310M. Nie zabrakło więc kolorowego wyświetlacza TFT, elektrycznie regulowanej szyby oraz dostępu do wlewu paliwa, czy schowka pod siedzeniem za pomocą przycisków.

Oświetlenie to nowoczesna i dająca bezpieczeństwo technologia full-LED, a w układzie hamulcowym pracuje dwukanałowy system ABS, co jest rzadko spotykane w klasie 125 ccm. Zontes 125M posiada także port do ładowania urządzeń mobilnych z technologią quick charge, a także czujniki ciśnienia i temperatury w oponach z funkcją ostrzegania o przekroczeniu wartości granicznych.

Pod siedzeniem - jak przystało na nowoczesny i wszechstronny pojazd, zmieści się kask integralny, a dodatkowe schowki pod kierownicą posłużą jako podręczne miejsca do przewożenia drobiazgów, czy telefonu.

Zawieszenie to widelec teleskopowy ze skokiem 100 mm i tylnymi amortyzatorami posiadającymi możliwość regulacji napięcia wstępnego o skoku 88,5 mm. W układzie hamulcowym pracują dwie tarcze wentylowane o średnicy 265 mm.

Funkcjonalność i niepowtarzalne piękno

Zontes 125M zachowuje nie tylko walory funkcjonalne większego brata, ale także utrzymuje jego odważną stylistykę. Jest niebanalny, odważny i niepowtarzalny, a przy tym ma sporo elegancji. Zontes 125M jest już dostępny w punktach dealerskich marki i kosztuje 16 999 zł. Więcej informacji o pojazdach Zontes dostępnych jest na stronie polskiego dystrybutora www.zontespolska.pl, a szczegóły techniczne tego modelu znajdziecie TUTAJ.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr