tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowy Black Week w salonach Zontes przez dwa tygodnie!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklowy Black Week w salonach Zontes przez dwa tygodnie!

Autor: Informacja prasowa 2023.11.29, 12:41 Drukuj

Czy tydzień może trwać dłużej niż 7 dni? U nas nawet to jest możliwe! W salonach dealerskich marki ZONTES ruszyła motocyklowa promocja Black Week, która potrwa aż do 8 grudnia 2023.

NAS Analytics TAG

W jej trakcie wybrane modele skuterów i motocykli ZONTES zostały objęte specjalną obniżką cenową. Promocja dotyczy zarówno pojazdów z bieżącego rocznika produkcyjnego, jak i tych z rocznika 2022, które dostępne są teraz z dodatkowym rabatem. Po więcej szczegółów zapraszamy na oficjalną stronę www.zontespolska.pl oraz do najbliższego punktu dealerskiego.

Przykładowo ZONTES 350T dostępny jest teraz w cenie 21 499 zł, czyli aż o 2 500 złotych taniej. ZONTESA 125 U, można kupić teraz także aż o 2500 złotych taniej, czyli za 13 499 złotych, a z kolei motocykl ZONTES 125 U1 dostępny jest obecnie w cenie 14 599 złotych, czyli aż o 2900 złotych taniej! 

Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnych rabatów i przypominamy, że ilość objętych promocją pojazdów jest ograniczona.  

Akcja trwa od 24 listopada do 8 grudnia 2023 roku
.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr