tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 O psach, ktre jed motocyklami
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

O psach, ktre jed motocyklami

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2015.01.28, 09:21 2 Drukuj

Myśleliście, że o tym nigdy nie napiszemy, prawda? Los zwierząt nie jest nam obojętny.

PETA, ASPCA, Animal Aid. Te organizacje ani razu nie skontaktowały się z nami, aby na nas nakrzyczeć, że nie piszemy o zwierzętach. Niemniej jednak, dmuchamy na zimne i udowadniamy, że los zwierząt nie jest nam obojętny. Mało tego, zwierzęta bardzo nas interesują. Zwłaszcza, jeśli jeżdżą motocyklami.

NAS Analytics TAG

Czy musimy w ogóle mówić, w jakim miejscu na świecie powstał film dokumentalny o psach, które jeżdżą w koszach motocyklowych jako pasażerowie? Tak, zgadliście. W Ameryce Północnej. Kraju Ludzi Wolnych. Produkcja nazywa się "Sit Stay Ride: The Story of America's Sidecar Dogs". Oczywiście fragment "Sit Stay Ride" nawiązuje do komend wydawanych naszym kochanym psiakom. W jakiś zaskakujący sposób udało się zebrać potrzebne na produkcję środki finansowe za pomocą Kickstartera. Za samą produkcję wzięło się małżeństwo Eric i Geneva Ristau, entuzjaści jednośladów i czworonogów.

Oprócz piętnastu psów i osiemnastu ludzi, jedną z głównych ról w filmie powierzono BMW R1150GS, do którego zamontowano wózek boczny, w którym podróżuje pies. Film można kupić w formie pudełkowej lub cyfrowej tutaj. Co ciekawe, motocyklowo-pieska produkcja okazała się tak interesująca, że stacja NBC postanowiła zrobić o niej materiał. Warto dodać, że 5% dochodów ze sprzedaży i dystrybucji filmu zostanie przeznaczone na organizacje zajmujące się zwierzętami.

W Polsce przejażdzki motocyklem ze swoimi pupilami nie są przesadnie popularne, ale w USA jest to podobno rodzaj pewnej subkultury. Tak, Amerykanie mają nawet kluby i zloty dla miłośników jazdy motocyklem z psami. Czy ten kraj kiedyś przestanie nas zaskakiwać? Bo że psy potrafią pozdrawiać innych motocyklistów lewą w górę to już wiemy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr