tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy kask Valentino Rossiego - meksykańskie klimaty NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy kask Valentino Rossiego - meksykańskie klimaty

Autor: Konrad Bartnik 2017.11.28, 11:29 Drukuj

Valentino Rossi zaprezentował swój nowy kask AGV, którego będzie używał w czasie zimowych sesji treningowych. Jego niezwykła grafika wykonana z kolorowych koralików zainspirowana jest meksykańską sztuką ludową.

Włoski "Doktor" ostatnie wakacje spędził w Meksyku, skąd przywiózł inspirację dla nowego wzoru wykończenia swojego modelu kasku AGV, którego będzie używał w czasie najbliższych, zimowych jazd testowych. Jego zachwyt wzbudziła twórczość meksykańskiego plemienia Huichol, które wykonuje misterne wzory z kolorowych koralików. Z pozoru abstrakcyjne dzieła pełne są jednak symboli i magicznych odniesień.

NAS Analytics TAG

Valentino błyskawicznie podchwycił temat, bowiem od lat malowania jego kasków zawierają bogatą symbolikę, z wzorami słońca i księżyca na czele. Pojawia się tam również charakterystyczny motyw żółwia. Mistrz zażyczył sobie, by nowy kask łączył sztukę Huichol z charakterystycznym, zadziornym klimatem, jednoznacznie kojarzonym z VR46.

Sztuka ta udała się w 100%. Autorem grafiki na nowym kasku AGV Pista GP R jest Davide Degli Innocenti, który ręcznie namalował setki kolorowych koralików i stworzył z nich zakręcony, zimowy wzór. Podobnie jak w poprzednich latach, sygnowany kask Valentino Rossiego pojawi się w sklepach w limitowanej ilości. Warto na niego zapolować, jest to prawdziwe dzieło sztuki przeznaczone do codziennego użytku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę