tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy KTM 125 Duke 2017 - bardziej muskularny i z Euro4 NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy KTM 125 Duke 2017 - bardziej muskularny i z Euro4

Autor: Beavis 2016.07.28, 09:07 Drukuj

Szpiegowskie zdjęcia przedstawiają nowego, bardziej muskularnego Duke’a 125.

W połowie czerwca internet obiegły rzekome zdjęcia nowego Duke’a 390, którego stylistka ma zostać zbliżona do topowych modeli 1290 Super Duke R i Super Duke GT. Idąc tym tropem można się domyślić, że dzielący z 390-ką platformę 125 Duke otrzyma podobne zmiany. I dokładnie tak się stało.

Agresywniejsza stylistyka z zachodzącymi do przodu bocznymi panelami. Duża przednia lampa, mocowany na kierownicy zestaw przyrządów, prawdopodobnie także poprowadzony z boku tłumik końcowy - zmian jest sporo. Autorzy szpiegowskiego zdjęcia z brytyjskiego Visordown zauważają, że "Baby Duke" otrzymał też większą tarczę hamulcową z przodu, a jednostka napędowa będzie zgodna z normami emisji spalin Euro4 (miejmy nadzieję, że nie odbije się to negatywnie na mocy).

Obok 125 Duke’a w Hiszpanii (skąd pochodzi fotka) testowano także model wyposażony w dwucylindrową rzędówkę oraz trzy Husqvarny: 125, 401 i 701 Vitpilen.

Nowości z Mattighofen poznamy jesienią podczas corocznych ogólnoeuropejskich targów motoryzacyjnych.

Foto: Visordown

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę