tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 By jak Super Duke
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

By jak Super Duke

Autor: Informacja prasowa 2017.06.01, 10:41 Drukuj

Radość z jazdy nie może być mierzona pojemnością skokową, co ponownie udowadnia nowy KTM 125 Duke model 2017. Począwszy od rewolucyjnej lampy w technologii LED, przez nową przykręcaną ramę pomocniczą - drapieżny i agresywny wygląd jeszcze silniej przybliża najmniejszego naked bika marki KTM do niewiarygodnego KTM 1290 Super Duke R. Jednocześnie zaprojektowany od nowa stalowy zbiornik paliwa zapewnia lepszy kontakt kolan z maszyną, a jego pojemność podniesiona do 13,4 litra znacząco zwiększa zasięg motocykla.

NAS Analytics TAG

Czterozaworowa głowica zaprojektowana została do pracy z wysokimi prędkościami obrotowymi, wykorzystując dźwigienki zaworowe pokryte materiałem DLC. Najnowsza elektronika sterująca silnikiem i ciasno zestopniowana 6-stopniowa skrzynia biegów pozwalają wydobyć z jednocylindrowca zdumiewające, jak na jego pojemność, wartości momentu obrotowego - także przy niskich i średnich obrotach. Sam silnik kryje w sobie szereg istotnych usprawnień. Osiągi jednocylindrowca są dzięki temu imponujące, szczególnie biorąc pod uwagę niewiarygodnie niskie zużycie paliwa tego modelu. Dzięki pracy nad detalami, a także wykorzystując nowy układ wydechowy wyposażony w tłumik typu slip-on, motocykl charakteryzuje się niską emisją spalin i hałasu pozostając w pełnej zgodności z normą Euro 4.

Nie zapominajmy także o udoskonalonym podwoziu opracowanym dla modelu 2017. Widelec upside-down dostarczony przez WP Suspensions cechuje się świetnymi charakterystykami tłumienia, a także obniżoną masą i zredukowanym tarciem wewnętrznym. Podwozie KTM 125 Duke to w pełni dojrzałe rozwiązania, które gwarantują stabilność oraz precyzję prowadzenia. Centralizacja masy pojazdu poprawia i tak imponującą zwrotność maszyny. Wymiary tego motocykla sprawiają, że kierowca ma do dyspozycji komfort, przestarzeń i mobilność.

Z miejsca zajmowanego przez kierowcę widać natychmiast nową perspektywę modelu 125 Duke, w której centrum jest wysoce zaawansowany zestaw wskaźników z nowym dla modelu 2017 wyświetlaczem TFT. Instrument zapewnia nie tylko lepszy wgląd w parametry jazdy, ale co istotne jest w pełni zintegrowany z funkcją KTM MY RIDE oraz odtwarzaczem audio. Motocyklista informowany jest poprzez panel o przychodzących połączeniach oraz o tytułach utworów odtwarzanych przez system audio. Przełącznikiem na kierownicy można w wygodny i bezpieczny sposób odbierać połączenia lub zmieniać utwory muzyczne.

Wszystkie powyższe walory sprawiają, że w sezonie 2017 KTM 125 Duke jest ponownie najbardziej gorącą ofertą na rynku dla młodych duchem kierowców. To motocykl, który zawiera w sobie kwintesencję filozofii KTM Sportmotocycle.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr