tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Być jak Super Duke
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Być jak Super Duke

Autor: Informacja prasowa 2017.06.01, 10:41 Drukuj

Radość z jazdy nie może być mierzona pojemnością skokową, co ponownie udowadnia nowy KTM 125 Duke model 2017. Począwszy od rewolucyjnej lampy w technologii LED, przez nową przykręcaną ramę pomocniczą - drapieżny i agresywny wygląd jeszcze silniej przybliża najmniejszego naked bika marki KTM do niewiarygodnego KTM 1290 Super Duke R. Jednocześnie zaprojektowany od nowa stalowy zbiornik paliwa zapewnia lepszy kontakt kolan z maszyną, a jego pojemność podniesiona do 13,4 litra znacząco zwiększa zasięg motocykla.

Czterozaworowa głowica zaprojektowana została do pracy z wysokimi prędkościami obrotowymi, wykorzystując dźwigienki zaworowe pokryte materiałem DLC. Najnowsza elektronika sterująca silnikiem i ciasno zestopniowana 6-stopniowa skrzynia biegów pozwalają wydobyć z jednocylindrowca zdumiewające, jak na jego pojemność, wartości momentu obrotowego - także przy niskich i średnich obrotach. Sam silnik kryje w sobie szereg istotnych usprawnień. Osiągi jednocylindrowca są dzięki temu imponujące, szczególnie biorąc pod uwagę niewiarygodnie niskie zużycie paliwa tego modelu. Dzięki pracy nad detalami, a także wykorzystując nowy układ wydechowy wyposażony w tłumik typu slip-on, motocykl charakteryzuje się niską emisją spalin i hałasu pozostając w pełnej zgodności z normą Euro 4.

Nie zapominajmy także o udoskonalonym podwoziu opracowanym dla modelu 2017. Widelec upside-down dostarczony przez WP Suspensions cechuje się świetnymi charakterystykami tłumienia, a także obniżoną masą i zredukowanym tarciem wewnętrznym. Podwozie KTM 125 Duke to w pełni dojrzałe rozwiązania, które gwarantują stabilność oraz precyzję prowadzenia. Centralizacja masy pojazdu poprawia i tak imponującą zwrotność maszyny. Wymiary tego motocykla sprawiają, że kierowca ma do dyspozycji komfort, przestarzeń i mobilność.

Z miejsca zajmowanego przez kierowcę widać natychmiast nową perspektywę modelu 125 Duke, w której centrum jest wysoce zaawansowany zestaw wskaźników z nowym dla modelu 2017 wyświetlaczem TFT. Instrument zapewnia nie tylko lepszy wgląd w parametry jazdy, ale co istotne jest w pełni zintegrowany z funkcją KTM MY RIDE oraz odtwarzaczem audio. Motocyklista informowany jest poprzez panel o przychodzących połączeniach oraz o tytułach utworów odtwarzanych przez system audio. Przełącznikiem na kierownicy można w wygodny i bezpieczny sposób odbierać połączenia lub zmieniać utwory muzyczne.

Wszystkie powyższe walory sprawiają, że w sezonie 2017 KTM 125 Duke jest ponownie najbardziej gorącą ofertą na rynku dla młodych duchem kierowców. To motocykl, który zawiera w sobie kwintesencję filozofii KTM Sportmotocycle.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę