tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy BMW R71 z bocznym wzkiem. Zaskakujcy projekt amerykaskiej firmy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy BMW R71 z bocznym wzkiem. Zaskakujcy projekt amerykaskiej firmy

Autor: Raff 2018.04.25, 15:49 1 Drukuj

Nowiutki BMW R71 z 1930 roku z bocznym wózkiem? Już wkrótce miłośnicy klasycznych motocyklowych form będą mogli spełnić swoje marzenia. pod warunkiem, że nie będzie im przeszkadzać… napęd elektryczny.

BMW R71 to motocykl-instytucja. Głównie za sprawą niemieckiej armii, która podczas II wojny światowej docierała tą maszyną w każdy zakątek okupowanych przez siebie terenów. Legendarna niezawodność była zresztą przyczyną "pożyczenia" przez Związek Radziecki planów konstrukcyjnych R-71, które wykorzystano do stworzenia Urala.

NAS Analytics TAG

Amerykańska firma Alternet Systems planuje reaktywację kultowego modelu BMW w wersji elektrycznej. Projekt, nazwany ReVolt Classic Electric Motorbike, inspirowany będzie na oryginalną konstrukcją dawnego R-71 z bocznym wózkiem, dostosowany zostanie jednak do współczesnych wymagań dotyczących bezpieczeństwa.

W tej chwili trwają prace konstrukcyjne pierwszego prototypu ReVolta. Alternet szacuje, że motocykl gotowy będzie na początku lata. Producent planuje pokazać maszynę podczas najważniejszych imprez motoryzacyjnych na świecie. Ma to pomóc w gromadzeniu zamówień. Niestety, jak dotąd nie ujawniono jaka będzie cena elektrycznego klasyka.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr