tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe BMW S1000RR na pocztku przyszego roku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe BMW S1000RR na pocztku przyszego roku

Autor: Konrad Bartnik 2018.07.10, 11:05 4 Drukuj

Produkowany od 2009 roku sportowy model S1000RR okazał się dla firmy BMW Motorrad olbrzymim sukcesem i udowodnił, że Niemcy są silni nie tylko w dziedzinie legendarnych bokserów. Kolejną odsłonę tego superbike’a zobaczymy na początku sezonu 2019, wraz ze startem zmagań wyścigowych w serii WSBK.

Dział marketingu firmy BMW Motorrad to od lat mistrzowie kontrolowanych przecieków na temat nadchodzących premier. Podgrzewanie atmosfery i napędzanie spekulacji bardzo dobrze robi nowym modelom - w momencie debiutu na rynku budzą ogromne zainteresowanie mediów oraz potencjalnych klientów. Przygotowania BMW do wprowadzenia nowej generacji modelu S1000RR nie są więc żadną tajemnicą, choć proces ten trwa już bardzo długo - zdjęcia szpiegowskie z testów maszyny pojawiły się już rok temu.

NAS Analytics TAG

2018-bmw-s1000rr

W ostatnich dniach więcej światła na przybliżoną datę premiery motocykla rzucił Genesio Bevilacqua, szef ekipy Althea Racing, wykorzystującej BMW S1000RR w cyklu WSBK. W wywiadzie dla magazynu GPOne, między wypowiedziami na tematy stricte wyścigowe, zdradził on, że nowa platforma, czyli następca obecnej generacji niemieckiego superbike’a, pojawi się wraz ze startem kolejnego sezonu rywalizacji, czyli w lutym 2019 roku. Oznaczać to może, że oficjalna premiera modelu odbędzie się na jednej z tegorocznych jesiennych imprez targowych - Intermot w Kolonii lub EICMA w Mediolanie.

Informacje na temat rozwiązań technicznych nowego S1000RR są na razie bardzo skąpe. Jedyna w miarę pewna dotyczy wału korbowego, który wzorem maszyn wyścigowych, będzie się obracał w przeciwnym kierunku, częściowo znosząc siły generowane przez koła, łańcuch oraz inne wirujące elementy. Możemy się również spodziewać lekkiego przyrostu mocy oraz bardziej wyrafinowanej elektroniki.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr