tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nitro Circus Live powraca do Polski z całkowicie nowym show! Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nitro Circus Live powraca do Polski z całkowicie nowym show!

Autor: Informacja prasowa 2015.02.11, 08:48 Drukuj

Pod wodzą 17-krotnego medalisty X-Games, Travisa Pastrany, Nitro Circus - Moto Mayhem będzie gościło ponad trzydziestu najlepszych zawodników FMX, BMX oraz niemal każdej innej, istniejącej dyscypliny motorowych sportów akcji.

Nitro Circus Live - Moto Mayhem z udziałem światowej gwiazdy Travisa Pastrany, najlepszych zawodników Freestyle Motocross oraz szalonych konstrukcji i machin już 16 czerwca 2015 na Stadionie Legii w Warszawie! Bilety będą dostępne w sprzedaży od 16 lutego, od godziny 10:00 na Eventim.pl oraz w stałych punktach sprzedaży Eventim. Nitro Circus - Moto Mayhem po raz pierwszy zawita na europejskie stadiony, w tym na Stadion Legii w Warszawie.

NAS Analytics TAG

Obecnie trasa obejmuje już przystanki w dziesięciu europejskich miastach, z czego w pięciu Nitro pojawi się po raz pierwszy.  Listę niesamowitych zawodników FMX otwiera sam Travis Pastrana. Znajdują się na niej również mistrz podwójnego backflipa i obecny mistrz X-Fighters - Josh Sheehan oraz złoci medaliści X-Games - Adam Jones, Blake "Bilko" Williams i Cam Sinclair. Widowisko dodatkowo uświetnią skutery śnieżne, quady, ewolucje tandem FMX, szaleństwa minibike’owe oraz inne dziwne twory motoryzacji. Jeśli maszyna ma silnik - musi polecieć. 

Fani BMX również nie zostają pominięci, ponieważ inżynierowie Nitro spędzili lata na dopracowywaniu technologii, która pozwoli gwiazdom takim jak Dustry Wygle czy Ethen i Gavin Godfrey polecieć dalej, wyżej i szybciej niż kiedykolwiek do tej pory. Zostanie ona użyta również do wyniesienia w powietrze różnego typu machin. Fani mogą spodziewać się więc większej ilości skandalicznych szaleństw wykonywanych również przez gwiazdy pierwszej serii Nitro Circus. 

Co więcej, podczas nadchodzącej europejskiej trasy, zawodnicy Nitro będą po raz pierwszy na świecie podejmować się wykonywania niektórych ewolucji. Jolene Van Vugt będzie próbowała pobić rekord dystansu, jaki przeleci w swoim popisowym samochodzie Barbie. Gwiazdy FMX - Matty i Emma McFerran będą jedynym duo na Ziemi, które zaprezentuje Freestyle Motocross w tandemie, na jednym motocyklu. Z kolei Ethan Godfrey-Roberts podejmie próbę wykonania podwójnego backflipa na minibike’u. 

Bilety na Nitro Circus - Moto Mayhem w Warszawie będą dostępne w sprzedaży od 16 lutego od godziny 10:00 w serwisie Eventim.pl oraz w stałych punktach sprzedaży Eventim. 

Bardzo cieszymy się z możliwości zaprezentowania naszego show po drugiej stronie Atlantyku. Nasi ziomale od produkcji wynieśli to show na inny poziom. Udział tych wszystkich motocykli, quadów i samochodów sprawi że będzie to niezapomniane widowisko. Sam zawsze uwielbiałem trasy po Europie, wasi fani są niesamowici! Nie możemy już się doczekać - komentował Travis Pastrana.

Michael Porra, Dyrektor Zarządzający Nitro Circus Live dodaje: Rok 2014 był dla nas przełomowy. Po raz pierwszy pojechaliśmy w trasę po Ameryce i jej odbiór był niesamowity. Rok 2015 szykuje się jeszcze lepiej, z naciskiem na naszą nową, europejską trasę oraz prawie 80 przystanków na całym świecie zaplanowanych na ten rok. Zawsze staramy się zaprezentować fanom rzeczy, których nigdy nie widzieli, a Nitro Circus - Moto Mayhem będzie tego idealnym przykładem.

Fani, którzy czekają na jeszcze większą dawkę Nitro Circus mogą wykupić specjalny pakiet Nitro Club. Pakiet gwarantuje najlepsze miejsca oraz możliwość obejrzenia prób i przygotowań przed rozpoczęciem show. Pakiet zawiera również pamiątkową smycz oraz podpisany elektronicznie plakat Nitro. 

Nitro Circus od zawsze podnosi poprzeczkę pobijania rekordów oraz zapierających dech w piersiach akrobacji, ale Moto Mayhem wynosi show na inny poziom. Zapnijcie pasy! 

Więcej informacji o Nitro Circus - Moto Mayhem, nowości o trasie oraz zdjęcia zza kulis znajdują się na stronie www.nitrocircus.com
Kolejne informacje o show w Warszawie będą zamieszczane na Facebooku Rochstar Crew - www.facebook.com/RochstarCrew

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę