tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Potrójny backflip od Nitro Circus!

Potrójny backflip od Nitro Circus!

Autor: Beavis 2015.04.03, 14:16 Drukuj

Członek ekipy Nitro Circus, Josh Sheehan, szykuje się do wykonania pierwszego w historii potrójnego backflipa na motocyklu.

W 2006 roku Travis Pastrana był na językach całego świata, po tym jak wykonał jako pierwszy w historii podwójne salto na motocyklu. Teraz Josh Sheehan, członek ekipy Nitro Circus, której przewodzi Pastrana, szykuje się do wykonania pierwszego w historii potrójnego salta. Na tą okazję wybudowano specjalną ramę, wielokrotnie większą niż standardowa rampa do FMX-u. Na chwilę obecną Sheehan ląduje na specjalnej poduszce powietrznej, wykorzystywanej do treningu chociażby przez snowboardzistów. Trzeba przyznać, że nawet w takiej sytuacji ten trick wygląda przerażająco.

Trzymamy kciuki za Josha, którego będzie można zobaczyć (wśród dziesiątek gwiazd Nitro Circus) na Nitro Circus - Moto Mayhem już 16. czerwca na Stadionie Legii w Warszawie!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę