tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Potrójny backflip od Nitro Circus!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Potrójny backflip od Nitro Circus!

Autor: Beavis 2015.04.03, 14:16 Drukuj

Członek ekipy Nitro Circus, Josh Sheehan, szykuje się do wykonania pierwszego w historii potrójnego backflipa na motocyklu.

W 2006 roku Travis Pastrana był na językach całego świata, po tym jak wykonał jako pierwszy w historii podwójne salto na motocyklu. Teraz Josh Sheehan, członek ekipy Nitro Circus, której przewodzi Pastrana, szykuje się do wykonania pierwszego w historii potrójnego salta. Na tą okazję wybudowano specjalną ramę, wielokrotnie większą niż standardowa rampa do FMX-u. Na chwilę obecną Sheehan ląduje na specjalnej poduszce powietrznej, wykorzystywanej do treningu chociażby przez snowboardzistów. Trzeba przyznać, że nawet w takiej sytuacji ten trick wygląda przerażająco.

NAS Analytics TAG

Trzymamy kciuki za Josha, którego będzie można zobaczyć (wśród dziesiątek gwiazd Nitro Circus) na Nitro Circus - Moto Mayhem już 16. czerwca na Stadionie Legii w Warszawie!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę