tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Josh Sheehan kręci potrójnego backflipa!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Josh Sheehan kręci potrójnego backflipa!

Autor: Lovtza 2015.05.01, 20:43 2 Drukuj

Wykonanie tego tricku z lądowaniem na twardym zeskoku było jedynie kwestią czasu. Josh Sheehan z Nitro Circus zapowiadał zresztą swoje podejście do potrójnego backflipa i nareszcie tego dokonał. Poniżej zobaczycie czego Australijczykowi udało się dokonać w ubiegłym tygodniu w posiadłości Travisa Pastrany w Maryland w Stanach Zjednoczonych.

NAS Analytics TAG

Ta ewolucja wykonana z bezpiecznym lądowaniem to nowa jakość w świecie FMX. Jest tak trudna i niebezpieczna, że może zakończyć się albo powodzeniem, albo wizytą w szpitalu. Z tego też powodu (a także dlatego że  Josh Sheehan jest tylko jeden na całym świecie) raczej nie będziemy jej oglądali tak często jak klasycznych już dziś backflipów, powszechnych na imprezach FMXowych.

Warto jeszcze wspomnieć, że Josha będzie można zobaczyć (wśród dziesiątek gwiazd Nitro Circus) na Nitro Circus - Moto Mayhem już 16. czerwca na Stadionie Legii w Warszawie!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:txa 01/05/2015 21:31

dzikus! 100/100

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę