tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Niezaleni Motocyklici z wizyt w Domu Dziecka
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Niezaleni Motocyklici z wizyt w Domu Dziecka

Autor: Informacja prasowa 2015.06.10, 11:44 1 Drukuj

W niedzielę, 31 maja Niezależni Motocykliści z okolic Widawy już po raz drugi zawitali z wizytą do okolicznego domu dziecka. Grupa niespełna 50 motocyklistów wyruszyła w trasę, by sprawić radość dzieciaków z Dąbrowy Rusieckiej z okazji Dnia Dziecka. Zabrali ze sobą prezenty oraz wszystkie niezbędne produkty ofiarowane przez darczyńców. Po przyjeździe, na terenie placówki powitała ich delegacja ze starostwa wraz z pracownikami oraz dyrekcją domu dziecka. Po krótkiej przemowie Pani Dyrektor, na ręce dzieciaków złożone zostały prezenty. W trakcie imprezy odbyło się wspólne przeciąganie liny, bieg w workach oraz inne zabawy. Ubaw miały nie tylko dzieci ale i sami motocykliści, którzy bardzo zaangażowali się we wspólną zabawę. Najmłodsi mieli też okazję wsiąść na motocykle wraz z motocyklistami i odbyć krótką przejażdżkę po terenie placówki. To jazda sprawiała największy uśmiech na twarzach dzieciaków.

NAS Analytics TAG

Za dobre serce dzieci nagrodziły motocyklistów swoją przyjaźnią ofiarując im kotyliony z napisem "Przyjaciel dzieci". Fani jednośladów z kolei już teraz zapowiedzieli, że za rok również zorganizują dzieciakom motocyklowy Dzień Dziecka. Choć wielu uczestników tego przedsięwzięcia widziało się ze sobą po raz pierwszt, to wspólny cel sprawił, że wszyscy obdarzyli się wzajemną sympatią, potwierdzając, że pojawią się na kolejnych wspólnych spotkaniach.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr