tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowy Dzie Dziecka w ostatni weekend maja
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklowy Dzie Dziecka w ostatni weekend maja

Autor: Informacja prasowa 2015.05.19, 10:20 Drukuj

Już 30. maja odbędzie się kolejna edycja Motocyklowego Dnia Dziecka organizowanego przez Stowarzyszenie Motocyklistów VFR-OC.

Jesteśmy motocyklistami zrzeszonymi wokół Stowarzyszenia Motocyklistów VFR-OC. Oprócz zamiłowania do motocykli łączy nas także pasja do dzielenia się. Dzielenia się naszym hobby oraz radością, którą z niego czerpiemy. Każdy z nas pamięta swoje marzenia wieku dziecięcego, a chwile, kiedy te marzenia zaczęły się dla nas spełniać zawsze pozostaną żywe w naszej pamięci.

NAS Analytics TAG

Mieliśmy to szczęście, że dane nam było je zrealizować. Są jednak wśród nas dzieci, które ze względu na niepełnosprawność, chorobę, czy sytuacje rodzinną przestały wierzyć w to, że ich marzenia mogą się spełnić, a myślą jedynie o powrocie do normalnego życia.

Są to m.in. pacjenci Centrum Zdrowia Dziecka (CZD), jednego z największych szpitali dziecięcych w Polsce. Dzieci, które tutaj trafiają podejmują walkę z najcięższymi schorzeniami. Pobyt w szpitalu bywa często bardzo długi i obciążający psychicznie.

Pierwszą akcję w CZD z okazji Dnia Dziecka zorganizowaliśmy w 2007 roku. Gwoździem programu było wożenie dzieci, a czasem dzieci i ich rodziców na motocyklach. Dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową przygotowaliśmy motocykl z koszem.

Dzięki pomocy grupy paramilitarnej ASG, organizacji "Dogoterapia" i miejscowej Straży Pożarnej na imprezie nie zabrakło innych atrakcji. Było to spotkanie, które mocno utkwiło w sercach zarówno uczestnikom imprezy, jak i samym organizatorom. Nigdy nie zapomnimy szczęśliwych twarzy małych pacjentów CZD oraz wzruszenia ich rodziców, którzy nie widzieli szczerego uśmiechu swojego dziecka od dłuższego czasu. Był to czas, w którym przez chwilę można zapomnieć o trudach życia codziennego, czas spełniania się marzeń. Czas, w którym każde dziecko, bez względu na swoją chorobę, czy niepełnosprawność, było dzieckiem.

Postanowiliśmy kontynuować naszą działalność także w tym roku. W planach mamy zorganizowanie otwartego, rodzinnego festynu, na który zaprosimy też gości "z zewnątrz". Głównymi bohaterami jak zawsze będą dzieci z CZD. Nie zabraknie mnóstwa atrakcji, oprawy muzycznej oraz corocznego wożenia dzieci po specjalnie wydzielonym placu na terenie ośrodka. Wśród zaproszonych gości pojawią się również takie osobistości jak Miss Polski - Ewa Mielnicka oraz Ewa Brodnicka - Mistrzyni Świata federacji WBF Intercontinental i Wicemistrzyni Świata w Kickboxingu.

Do przygotowania takiego wydarzenia i upominków dla 500 dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka potrzebujemy wsparcia finansowego, o co serdecznie prosimy.

Na imprezie nie zabraknie:

 • kilkuset dzieci z CZD,
 • przynajmniej 50 motocykli grupy VFR-OC z całej Polski oraz gości,
 • pokazów grupy paramilitarnej ASG,
 • oprawy muzycznej,
 • pokazów najmłodszego stuntera motocyklowego w Polsce,
 • pokazów modeli zdalnie sterowanych,
 • obecności mediów,
 • konkursów i nagród,
 • wielu gości
NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

  NAS Analytics TAG
  na gr