tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowy Dzień Dziecka - przeżyjmy to raz jeszcze Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Motocyklowy Dzień Dziecka - przeżyjmy to raz jeszcze

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.07.07, 12:08 Drukuj

Miesiąc temu w Warszawie Stowarzyszenie Motocyklistów VFR Polska zorganizowało imprezę z okazji Dnia Dziecka dla podopiecznych Centrum Zdrowia Dziecka. Motocykliści przygotowali wiele atrakcji dla dzieci, między innymi można było przejechać się motocyklem oraz obejrzeć pokaz stuntu w wykonaniu Piotra Zalewskiego i Krystiana KRS Jóźwiaka. 

W organizację imprezy zaangażowało się ponad stu motocyklistów i wielu sponsorów, bez których tak wielka akcja nie byłaby możliwa. W imieniu Stowarzyszenia, Centrum Zdrowia Dziecka i przede wszystkim małych pacjentów wielkie dzięki.

Dzien Dziecka w Centrum Zdrowia Dziecka

Malowanie w Centrum Zdrowia Dziecka

Motocykle w Centrum Zdrowia Dziecka

Plakaty w Centrum Zdrowia Dziecka

Pokaz boksu w Centrum Zdrowia Dziecka

Organizatorzy w Centrum Zdrowia Dziecka

Pokaz motocyklowy w Centrum Zdrowia Dziecka

stunt Dzien Dziecka

pokaz stuntu stunt Dzien Dziecka

Dzien Dziecka

jazda honda z dzieckiem

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę