tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykliści dzieciom z Centrum Zdrowia Dziecka
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykliści dzieciom z Centrum Zdrowia Dziecka

Autor: Jarek "Benitto" Czech 2013.06.11, 14:29 Drukuj

1 czerwca odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka w Centrum Zdrowia Dziecka, organizowany przez Stowarzyszenie Motocyklistów VFR Polska (www.vfr.com.pl). To już siódma edycja imprezy pod tytułem „Wieziemy uśmiech na dwóch kołach”. Napędzani uśmiechami młodych pacjentów motocykliści zadbali o moc atrakcji i dzięki licznym sponsorom i instytucjom, dostarczyli ogromną ilość prezentów.

Przygotowania rozpoczęły się w sobotę około godziny 6 rano. Panujące warunki atmosferyczne nie napawały optymizmem. Ktoś tam na górze był jednak na tyle łaskawy, gdyż przez całą imprezę obyło się bez deszczu. Rozłożenie namiotów, barierek, przygotowanie elektryki, rozwieszenie banerów, jak również rozstawienie pozostałego osprzętu zajęło trochę czasu, jednak z roku na rok wszystko idzie o wiele sprawniej.

NAS Analytics TAG

Na terenie szpitalnego parkingu pojawiło się ponad 100 motocyklistów, głównie z klubu VFR-OC (www.vfr-oc.pl), jak również Tych, którzy dowiedzieli się o tej kultowej już imprezie, za sprawą Facebook`a. Dzieciaki w nieskończoność mogły jeździć na motocyklach w roli pasażera. O bezpieczeństwo maluchów podczas przejażdżek zadbał Shoei Polska udostępniając najmłodszym kaski.

Ogromną atrakcję stanowiły występy zaprzyjaźnionych stunterów, którzy w składzie: Moku, Maciek – DOP, Raptowny i niesamowity Piotruś, zaprezentowali spragnionym emocji dzieciakom pełną gamę ekstremalnych ewolucji. Wiele radości sprawił wszystkim również Monster Truck. Auto na gigantycznych kołach okrzyknięte przez ekipę sceniczną „Maluchem”, było jednym z najczęściej fotografowanych obiektów. Oprócz podziwiania jego gabarytów, większość dzieci mogła na własnej skórze, z paki samochodu, doświadczyć przyjemności z jazdy kolosem. Tradycją stało się również strzelanie do tarczy wraz z grupą ASG. W specjalnie przygotowanym do tego miejscu, wszyscy chętni mogli, pod czujnym okiem specjalistów, strzelać z różnego rodzaju broni.

Dodatkowo dzieciaki mogły podziwiać latające modele zdalnie sterowane, wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami, drukować zdjęcia z imprezy, jak również przelać część emocji na płótno, a raczej na duroplast malując na klasycznym Trabancie. Malowanie twarzy, czy zabawa z pieskami z dogoterapii, wata cukrowa – wszystkie te atrakcje czekały na zainteresowane dzieci. Jednak nie tylko one mogły liczyć na uwagę. Panie z firmy Mary Kay dbały w tym czasie o dobry wygląd wszystkich kobiet będących na imprezie.W międzyczasie, w ramach posiłku, na wszystkich czekały przepyszne potrawy z grilla, napoje, owoce i inne smakołyki, dostarczone przez firmy: Food Service, Zakłady Mięsne RAWA, Drobin, JBB, SPC, Motorista, Pub Legion, MCS, RTN Owoce i Warzywa, Dom Weselny KUCZYN, TAG, Sokół, sklep DUET i Wysepka, oraz MCS.

Na koniec pikniku ruszyliśmy do wszystkich prawie 500 pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka z paczkami i gadżetami. Dla dzieci najważniejszy był jednak kontakt z naszą ekipą, a w szczególnie pozytywne wrażenie zrobił kostium filmowego Shrek'a.

Na zakończenie, chcielibyśmy również podziękować firmom: Sped-Trans Ząbki, funkcjonariuszom BOA i Policji, Żandarmerii Wojskowej, Bakalland, Bandai Namco, BYŚ, Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy, Compensa, Drukdesign.pl, Elcar, Fun Active, Fundacji im. Jana Kantego Steczkowskiego przy Banku Gospodarstwa Krajowego, HiPP, Honda Europe, Pub Legion, MCS – Motocyklowe Centrum Serwisowe, Motorista, RS-System, Sellnet.pl, Scandimex Polska, Schrack Seconet, oraz Woiron. Dzięki Waszym ogromnym sercom, mamy możliwość dawania niewinnym dzieciakom trochę radości i odpoczynku od trosk dnia codziennego.

Ze strony Ścigacz.pl dziękujemy za zaangażowanie firmom Suzuki Motor Poland oraz Yamaha Motor Polska za przekazane upominki dla dzieci.

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
dziecko pasazerdrift motocyklem raptowny
NAS Analytics TAG
dyplomykostium krolika
jazda hondajazda honda z dzieckiem
jazda po placu z hondacyrkle na siedzaco
maciek dop na gumiemoku palenie gumy
przygotowanie posilkowpiotrus stunt
motocyklepalenie gumy
monster truckpomalowany trabant
raptowny gokartraptowny w gokarcie
stary bokserstrzelanie ASG
strzelanie z bronitlum na dniu dziecka
usmiechniety motocyklistawiatraki honda
w centrum zdrowia dzieckawjazd na plac
mama z dzieckiemraptowny cyrkle
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę